Померла зірка фільму «Вічний поклик» Тамара Дегтярьова

16:21 09.08.2018

Сьогодні стало відомо про кончину зірки багатосерійного фільму « Вічний поклик » Тамари Дегтярьової . Сумна звістка повідомили в театрі «Современник», де артистка служила майже 50 років.

«У нас сумна, дуже сумна новина. Сьогодні померла Тамара Василівна Дегтярьова, наша колега, товариш, партнер. Її не стало на 75-му році життя. Хвороби, з якими вона мужньо боролася, все ж перемогли. Неймовірно талановита, мудра, дотепна, Тамара Василівна була частиною нашої спільної душі, яку ми називаємо наш театр, наш «Современник». Сьогодні ми втратили велику її частину, дуже важливу », - йдеться в заяві представників театру.

Тамара Дегтярьова

Представники театру також відзначили, що Тамара Василівна була удостоєна звання народної артистки Росії по праву, а її роботами в кіно і на сцені сміливо можна захоплюватися. У виставі «Час жінок» артистка продовжувала грати, навіть будучи прикутою до інвалідного крісла, відзначили в «Современнике».

Пам'ять Тамари Василівни вшанували її колеги. «Пішла Тамара Дегтярьова ...... Ще одна унікальна фарба театру« Современник ». Свідок іншої епохи. Одна з емблем театру ...... Мав радість і щастя грати з нею в легендарному спектаклі Галини Борисівни Волчек »Три сестри» ...... Світла пам'ять вірному служителю театру, прекрасної актрисі, Народній артистці Росії .... »- написав у соцмережах Олександр Олешко (орфографія і пунктуація автора дані без змін. - Прим. ред.).

)

Тамара Дегтярьова

Про роботу з Дегтярьовій висловився і Олександр Васильєв . Він пояснив, що зустрічався з актрисою, коли працював в «Современнике» бутафором, - це було ще до його надходження в Школу-студію МХАТ. «Я з усіх актрис цього театру виділяв Тамару Дегтярьов. Вона мені здавалася талановитої і найкрасивішою. - написав він (орфографія і пунктуація автора дані без змін. - Прим. Ред.). - Світла пам'ять прекрасної актрисі, полюбилася широкому глядачеві роллю Агати в радянському серіалі «Вічний поклик».

Народна артистка Тамара Дегтярьова відома глядачам за ролями в таких картинах, як «Вічний поклик», « екіпаж »,« Вишневий сад »,« Ешелон »і багатьом іншим. За даними ФАН , У Дегтярьовій на тлі діабету і проблем з судинами зупинилося серце. Про місце і дату прощання з актрисою буде повідомлено пізніше, зазначили представники «Современника».