Перед відкриттям Євро-2012 у Варшаві пройде бал-маскарад

1. Орфографічна помилка в тексті:

23 грудня 2011, 15:51 Переглядів: 23 грудня 2011, 15:51 Переглядів:   Великий театр Варшави

Великий театр Варшави. Фото e-teatr.pl.

За два дні до старту євро -2012, 6 червня, у Великому театрі Варшави відбудеться святковий вечір - бал-маскарад з елементами балету, оперети та виступами тенора Йозефа Каллежа і оперної співачки Діани Дамрау. Захід пройде в стилі маскарадів XIX і початку ХХ століття.

як розповів директор з управління Національної опери Вальдемар Домбровски, старт першості континенту з футболу є ідеальним час для проведення подібного вечора. "Ми спробуємо продемонструвати широкому спортивної громадськості красу оперного жанра. У той же час, це можливість зосередити увагу європейських та світових ЗМІ на Варшаві та інших приймаючих містах турніру", - прокоментував Домбровски.

Організатори планують, що вечірка буде транслюватися на європейських телеканалах. Бал розпочнеться о сьомій годині вечора і триватиме до самого ранку. Під час вечірки також будуть вручені нагороди видатним людям зі світу спорту та культури.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Перед відкриттям Євро-2012 у Варшаві пройде бал-маскарад". інші євро 2012 дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.