Амурчане поїдуть на ВЕФ «стирати межі», Неділя, 05 Июля 2019. Мій Благовєщенськ

У 2018 році на Східний економічний форум разом з артистами з Амурської області приїдуть колективи з Китайської Народної Республіки. Годинна культурна програма носить назву «Стираючи межі».

Артисти порадують глядачів не тільки яскравими національними номерами, а й спільною творчістю. У Владивостоку виступлять заслужений артист Росії Олександр Сапалов і Володимир Забелло, солісти Амурської обласної філармонії Дарина Кальней і Сергій Терехов,

цирк «Ап!», хореографічний ансамбль «Ми», обласна федерація ушу. А також солісти і творчі колективи з Китайської Народної Республіки.

Головна частина експозиції, яку представить Амурська область на Східному економічному форумі в 2018 році, буде присвячена історії розвитку і зміцнення російсько-китайських відносин на сучасному етапі. Зокрема, унікальному досвіду спільної діяльності з увічнення пам'яті радянських воїнів, загиблих на території округу Хейхе в серпні-вересні 1945 року. Торкнеться експозиція і спільних успіхів у спорті - унікального міжнародного хокейного матчу на кордоні річки Амур, в науці, освіті. Розкажуть делегати про міжнародний фестиваль «Російсько-китайська ярмарок культури і мистецтва».

Умовно весь виставковий павільйон розділений на дві тематичні зони - російську і китайську. На першому поверсі, розміщуються сувенірні лавки китайська і російська, в яких майстри декоративно-прикладного мистецтва проводять майстер-класи для відвідувачів з виготовлення національних сувенірів. У виставковій зоні другого поверху павільйону представлені роботи амурських і китайських художників, твори мистецтва двох країн, повідомляє прес-служба обласного міністерства культури.

Джерело новини: http://www.amur.info/news/2018/08/21/142419

Переглядів новини: 421