У Челябінську відкрився регіональний центр Президентської бібліотеки: Новини Накануне.RU

У Челябінську відкрився регіональний центр Президентської бібліотеки

20 лютого відбулося відкриття регіонального центру Президентської бібліотеки в Челябінську.

Читайте також:

як повідомили Накануне.RU в прес-службі Президентської бібліотеки, він розмістився в Челябінській обласній універсальній науковій бібліотеці. Взаємодія між бібліотеками почалося близько п'яти років тому, угоду про співпрацю між урядом області та Президентської бібліотекою було підписано в грудні минулого року.

Генеральний директор Президентської бібліотеки Олександр Вершинін у вітальному відеозверненні наголосив, що особливу увагу необхідно приділити мережевий ролі регіонального центру - з одного боку, залишається актуальною задача інтеграції інформаційних ресурсів, а з іншого - важливо сприяти розвитку місцевої інформаційно-бібліотечної мережі, в тому числі шкільної .

Президентська бібліотека сьогодні є найбільшим в країні інформаційним, інноваційним і культурним центром, загальнонаціональним сховищем матеріалів з історії Росії. Її фонд налічує понад 600 тис. Одиниць зберігання, в тому числі матеріали по історії Челябінської області, з якими можна ознайомитися на порталі в колекції "Челябінська область: сторінки історії".

У добірці - цифрові копії досліджень, нарисів, архівних документів, статистичних матеріалів, фотографій та звукозаписів, які висвітлюють географічний, демографічний, соціально-економічний, суспільно-політичний та інші аспекти історії області, переважно першої третини XX століття.

Нагадаємо, в даний момент на території Челябінської області діє 14 віддалених електронних читальних залів з доступом до ресурсів Президентської бібліотеки імені Б.М. Єльцина.