Традиції духових оркестрів відроджують в Москві (ФОТО): духовий оркестр вальси марші

1. Схожі статті

Традиції духових оркестрів відроджують в Москві (новини)

У Коломенському, перед палацом царя Олексія Михайловича, звучать улюблені мелодії багатьох поколінь москвичів. Тут проходить фестиваль духової музики. В останні роки традиція виступів військових оркестрів під відкритим небом відроджується. Головним завданням, як і раніше, залишається виконання військових ритуалів.

[Костянтин Петрович, з. а. РФ, диригент військового оркестру]: «Місія всіх військових оркестрів, перш за все - церемоніальна, починаючи з давніх часів, це - биття зорь, коли закривалися ворота для дачі ось в такі красиві палаци ввечері, оркестр, сигналіст, барабанщик грав зорю, і в цей момент закривалися ворота ».

Ще за часів Петра I військові оркестри відрізнялися особливою майстерністю, цар навіть з Європи виписував кращих музикантів. Сьогодні таким колективам під силу найскладніші твори.

Сьогодні таким колективам під силу найскладніші твори

Концерти духових оркестрів. Музика духового оркестру В їхньому репертуарі - старовинні марші, вальси і сучасна музика. Найбільшою популярністю користуються пісні воєнних років.

[Костянтин Петрович, з. а. РФ, диригент військового оркестру]: «Дуже трепетно ​​бачити, коли ветеран війни, обвішаний орденами до колін, йому вже під 90 років, він встає і починає танцювати під вальс. Сльози навертаються від малого до великого ».

Ось і сьогодні теж знайшлися бажаючі потанцювати.

[Наталія Варапаева, відвідувачка концерту]: «Дуже шкодую, що не ходить зі мною чоловік, тому що втриматися не можу, ми б тут станцювали».

[Ірина Кушнаренко, відвідувачка концерту]: «Я коли слухаю цю музику, у мене відразу піднімається настрій, згадую свою молодість, танці під духову музику».

Духові оркестри вальси. Музиканти духового оркестру

Спеціально, щоб послухати виступ військових оркестрів, багато москвичів їдуть через все місто.

[Наталія Степанова, відвідувачка концерту]: «Ми тут - не перший раз, щоразу нам подобається. Ми очікуємо ще й майбутнього концерту. І взагалі мені здається, що духовий оркестр - це атмосфера свята, якогось додаткового блискучого веселощів ».

Концерти в Коломенському будуть проходити щосуботи до кінця літа.

NTD, Москва.

-

При відвідуванні Москви, вас неодмінно зацікавить питання про те, де знайти хороший готель, в якому не палять, або як зняти номер в московському готелі «Бентлі» недорого, на добу або на будь-який потрібний вам період. Повний і вичерпний відповіді на свої питання, можна отримати на порталі: bentleyhotel.ru

Слухаємо духовий оркестр. Духові оркестри москви Читають зараз: 243