Фестиваль «Травневий вальс» відбудеться на головній площі міста 9 травня

/ Новини / Фестиваль «Травневий вальс» відбудеться на головній площі міста 9 травня

9 травня в честь 70-річчя Великої Перемоги та воїнів-переможців, які воювали на фронтах Великої Вітчизняної війни, пройде IIгородской відкритий фестиваль «Травневий вальс».

Організатори конкурсу МКУ «Будинок громадських організацій», МБУК Палац культури «Росія», МАУ «Культурно-дозвільний центр« Юність »запрошують любителів цього ліричного танцапрінять участь у фестивалі. Акомпанувати парам будетОтрадненскій духовий оркестр «Меридіан» під керуванням Юрія Вікторовича Агапова.

Учасниками «Майського вальсу» зможуть стати як професійні танцювальні пари, так і аматорські, а також хореографічні колективи міста, учасники хореографічних студій, гуртків шкіл, дитячих садів і самостійні танцювальні пари.

Фестиваль проводиться за трьома віковими категоріями. Дітвора від 5 до 7 років виступає в 1 категорії в номінації «Дитячий вальс». Танцюристи від 8 до 18 років будуть оцінюватися у 2 категорії, від 19 і старше - в 3, змішаної, категорії. Учасники двох останніх категорій беруть участь в номінаціях «Довоєнний вальс» і «Переможний вальс».

Підучити танцювальні па можна на майстер-класах, проводяться в Палаці культури «Росія» (середа, п'ятниця, субота з 17.00 до 18.30), культурно-дозвільному центрі «Юність» (за графіком установи, тел. 5-02-02), Будинку молодіжних організацій (середа, п'ятниця з 17.00 до 18.00). Майстер-класи безкоштовні, і проводять їх танцювальні інструктори Любов Аркадіївна Черванева, Катерина Гур'янова, Марина Юріївна Панкина.

Завершиться «Травневий вальс» нагородженням учасників та переможців фестивалю. Заключним акордом «Майського вальсу» стане масове виконання вальсу учасниками і глядачами під залпи святкового салюту Перемоги, як це було в далекому мае1945 року на Червоній площі нашої столиці.

Заявки для участі в фестивалі приймаються до 24 квітня в ДК «Росія» за адресою: м Відрадний, вул. Першотравнева, 28. тел. 8 84661 2 07 26, факс 8 84661 2 04 13, e-mail: [email protected]