Помер Валерій Золотухін: діагноз актора, стан здоров'я перед смертю, коли похорон, біографія, дружини

Цими вихідними в Москві помер знаменитий актор Валерій Золотухін. Перед смертю він хворів, в березні лікарі поставили Золотухіну смертельний діагноз - пухлина мозку. Прощання з Валерієм Золотухіним пройде в четвер, в молодіжному театрі Алтаю в Барнаулі. Похорон Золотухіна відбудуться на наступний день в його рідному селі Бистрий Істок.

Помер Валерій Золотухін

Цими вихідними на 72-му році життя помер відомий актор, народний артист РРФСР Валерій Золотухін . Він помер вранці в суботу, 30 березня, в московському інституті рентгенорадиологии.

Золотухін помер - діагноз

На початку березня лікарі центру рентгенорадиологии діагностували акторові пухлина мозку. Останні два тижні Валерій Золотухін знаходився в стані медикаментозної коми.

Михайло Швидкой - стан здоров'я Валерія Золотухіна погіршився через розколу театру на Таганці

Спеціальний представник президента Росії з культури Михайло Швидкой вважає, що на стан здоров'я знаменитого актора вплинув розкол театру на Таганці. В останні роки Золотухін очолював цей театр. Посада директора він зайняв після відходу режисера Юрія Любимова. У Любимова трапився конфлікт з акторами театру. Швидкий зазначив, що, коли трапився розкол між Любимовим і Губенко, актор важко переживав все те, що відбувається в театрі.

"Він був людиною дружнім, що належать до товаришів зовсім злобно, входячи в стан. І все це разом, я думаю, і надірвало його здоров'я. Він був чудовою людиною. Як гірко, що йому тепер не можна вже буде сказати" Здрастуй, Валера " . Це дуже важка втрата не тільки для Таганки, а й взагалі для російського мистецтва ", - сказав Швидкой РІА Новини" .

Прощання з Валерієм Золотухіним

У четвер в молодіжному театру Алтаю в Барнаулі пройде прощання з Валерієм Золотухіним. Час прощання - з 10 до 16:00 або з 7:00 до 13:00 по Москві.

Валерій Золотухін - коли і де пройдуть похорони актора

Панахиду відслужать в храмі Покрова Пресвятої Богородиці в рідному селі актора Бистрий Істок в ніч на 5 квітня. У тому ж селі його і поховають. Похорон Валерія Золотухіна призначені на п'ятницю, 5 квітня.

Валерій Золотухін біографія

Валерій Золотухін народився 24 червня 1941 року о селі Бистрий Істок Алтайського краю. З дитинства він мріяв стати артистом. У 17 років вступив до ГІТІС на відділення оперети. Після закінчення його прийшов на роботу в Театр імені Моссовета, але довго там не пропрацював. Через рік артист перейшов в театр драми і комедії на Таганці і залишився там на 47 років. З другої половини 1960-х років Золотухін поєднував цю роботу зі зйомками в кіно.

У 2003 році Валерій Золотухін став художнім керівником Державного молодіжного театру Алтаю. З липня 2011 року стали ще й директором театру на Таганці.

Валерій Золотухін та його дружини

Валерій Золотухін був одружений тричі, з них офіційно два рази. Перша дружина - актриса Ніна Шацька - в 1969 році народила Золотухіну сина Дениса, який пізніше вибрав для себе шлях священика.

Друга дружина - Тамара - в 1979 році народила артистові другого сина. Хлопчика назвали Сергієм. Коли він виріс, став барабанщиком групи "Мертві дельфіни", і в 28 років наклав на себе руки.

Останньою супутницею актора стала актриса театру на Таганці Ірина Линдт. Пара жила в цивільному шлюбі, від якого у Валерія Золотухіна в 2004 році з'явився третій син Іван.

Відео: "Вести"

Відео:   Вести