З симфонічним оркестром філармонії Алтайського краю виступить заслужена артистка Росії Валентина Литвина

16 лютого 2017 р 10:04

16 лютого в Державній філармонії Алтайського краю (вул. Ползунова, 35) відбудеться концерт «Римські канікули». Разом з симфонічним оркестром під керуванням диригента з Італії Паоли Пессіна на сцену вийде заслужена артистка Росії Валентина Литвина.

Валентина Литвина - випускниця Ростовської державної консерваторії імені Сергія Рахманінова, провідна солістка Красноярського музичного театру. З 1993 по 2001 рік була солісткою Алтайського державного театру музичної комедії. Виступала в Німеччині, Нідерландах, Італії, Іспанії, Франції, Австрії, Китаї та Ізраїлі.

Паоло Пессіна - композитор, диригент і аранжувальник. Народився в Італії. «Тому саме музика Італії буде домінувати в цій концертній програмі. Іспанці, такі ж пристрасні й темпераментні сусіди італійців, теж займуть гідне місце в концерті. У цю яскраву картину логічно впишуться твори й інших іменитих європейців », - додають.

Концерт розпочнеться о 18 годині 30 хвилин.

16 лютого 2017 р 10:04   16 лютого в Державній філармонії Алтайського краю (вул