В Алтайському театрі драми відбудеться прем'єра вистави «Квадратура кола»

19 травня 2015 р 10:01

Сьогодні, 19 травня, в Алтайському крайовому театрі драми імені Василя Шукшина в Барнаулі (вул. Молодіжна, 15) відбудеться прем'єрний показ вистави «Квадратура кола» за п'єсою Валентина Катаєва. Над костюмами працювала художник з Санкт-Петербурга Олена Жукова, над декораціями - художник-постановник з Нижнього Новгорода Ольга Лагеда.

Нагадаємо: за сюжетом двоє друзів, які живуть в одній кімнаті московського «муніціпалізірованние дому», не повідомивши один одного в популярність, одружуються. Опинившись в одному просторі, розділеному лише фіранкою, дві пари молодят відчайдушно намагаються будувати свою окрему сімейне життя. У головних ролях у виставі грають актори Анастасія Кузнєцова, Дмитро Плеханов, Анастасія Томілова і Дмитро Чижук. Режисер - Максим Астаф'єв.

Прем'єрні покази вистави на експериментальній сцені відбудуться 20, 23 і 29 травня.

Довідка: П'єсу «Квадратура кола» Валентин Катаєв написав в 1927 році. Восени наступного року в Московському художньому театрі відбулася прем'єра цієї комедії, а до березня 1929 року пройшло вже сто уявлень.

Комедію ставили і за кордоном. Починаючи з 1928 року «Квадратура кола» обійшла всі європейські театри і перекочувала до Америки. Офіційна прем'єра відбулася 3 жовтня 1935 року в Нью-Йорку в «Льюсіум театрі». У січні 1931 року п'єсу поставили в паризькому театрі «Ательє». У 1964 році відбулася прем'єра в грецькому театрі «Аттика». З 1963 року п'єса з успіхом йде в бразильському театрі «Офісіна».

Фото: Алтайський крайовий театр драми імені Василя Шукшина

19 травня 2015 р 10:01   Сьогодні, 19 травня, в Алтайському крайовому театрі драми імені Василя Шукшина в Барнаулі (вул