День святого Валентина, концерт Ayo і Енді Уорхол в Єврейському музеї

6. подія
  7. концерт

виставка

«Енді Уорхол. Десять знаменитих євреїв XX століття »

Виставка десяти робіт Енді Уорхола - портрети знаменитих євреїв XX століття, що знаходяться зараз в колекції мільярдера-емігранта Леоніда Блаватника. У впізнаваною манері Уорхол зобразив Франца Кафку, Гертруду Стайн, Мартіна Бубера, Альберта Ейнштейна, Луїса Брандейса, братів Маркс, Зигмунда Фрейда, Джорджа Гершвіна, Голду Меїр і Сару Бернар. Серія була зроблена на замовлення галериста Уорхола і має неоднозначну репутацію: деякі критики лають її за експлуатацію єврейської теми, а інші вважають логічним продовженням інтересу Уорхола до знаменитостей.

фестиваль

«Я - Мейєрхольд»

Днями виповнилося 140 років від дня народження Всеволода Мейєрхольда - до цієї дати в ЦІМе відкрили виставку «Мейєрхольд і Родченко», присвячену історії вітчизняного авангарду. Крім того, в понеділок глядачам представлять п'єсу керівника «ТЕАТРА.DOC» Олени Гремін, засновану на реальних подіях з біографії режисера. Закінчить тиждень Мейєрхольда масштабний театральний альманах в суботу: вісім театрів з двох столиць, включаючи «Гоголь-центр», «Практику», Театр імені Маяковського, «БДТ» і нову сцену Александрінкі, представлять по одному посвячення великому авангардисту в формі вистав, перформансів або монологів.

концерт

Ayo

Співачка Айо - дочка румунки та нігерійця, 32-річна громадянка Німеччини, успішна виконавиця блюзу і гітарних балад, яка колекціонує платинові диски. Минулого разу вона виступала в «тоннах» рівно рік тому, 13 лютого 2013 року. За цей час співачка випустила четвертий альбом.

За цей час співачка випустила четвертий альбом

подія

День всіх закоханих в парках

У День святого Валентина фонтан площа перед катком в парку Горького оформлять в стилі фільму «Формула кохання»: там поставлять величезний сінник, а вуличні музиканти співатимуть серенади і читати Петрарку. В саду «Ермітаж» на ковзанці всім парам даруватимуть подарунки і пригощати спеціальним меню від бренд-шефа «Зимового кафе» «Студії Артемія Лебедєва». У «Філях» придумали програму «Романтичний уїкенд» (правда, платну), в яку входить вечеря з глінтвейном, фотосесія і сеанс для двох в кінотеатрі.

виставка

«Особистий вибір»

Новий проект «Гаража» присвячений сучасним меценатам: два десятка впливових колекціонерів, включаючи Дмитра Аксьонова, Леоніда Блаватника, Дарину Жукову, Романа Абрамовича, Леоніда Фрідлянда, Ольгу Слуцкер та Владислава Дороніна, вибрали одну роботу зі своїх зібрань сучасного мистецтва і пояснили, чим вона примітна . Виставка дає уявлення про те, якими критеріями при виборі робіт керуються нові меценати і збирачі.

подія

10 років клубу Shanti

Важливу для нічного клубу дату в «Шанті» відзначатимуть живим виступом датчан Whomadewho, великих приятелів Peaches і Franz Ferdinand, які грають танцювальний рок. Варто чекати сету також від німецької хаус-групи Marbert Rocel і постійних резидентів - Антона Кубікова, Gorje Hewek & Izhevski та інших. Плюс обіцяють сюрпризи від друзів клубу, спеціальні коктейлі та інші радощі для завсідників.

концерт

Young Knives

До Москви приїжджає меланхолійний британське тріо Young Knives. Група Хенрі Дартнолла грає експериментальне англійське інді, причому незалежне в повному сенсі: групі вже 15 років, але на свою останню платівку вони збирали гроші через платформу Kickstarter.

фотографії: garageccc.com , whomadewho