Вадим Панов «Цікава механіка»

Літературний календар - 2018
Вадим Панов «Цікава механіка»

Кожному судилося пройти свій шлях. Унікальний. Неповторний. Але далеко не кожен здатний відшукати його, знайти єдину дорогу, яка наповнить життя сенсом. Хтось помиляється, витрачаючи сили там, де йому нічого не домогтися, хтось пливе за течією, вибираючи легкий, як йому здається, шлях, який веде в нікуди ... А хтось береться за весла.
Вадим Панов

«La Mystique De Moscou» - книжкова серія Вадима Панова в жанрі міського фентезі. Відома трилогія розповідає про таємниці, які приховує незвична і прихована від очей простих городян чарівна Москва: тут і джин, зовсім не схожий на старого з лампи, і відьми, чорти, лісовики, цілком стерпно відчувають себе в людському суспільстві, і дивні магічні предмети в вигляді Золотий жінки і Ручного приводу, за якими вже кілька століть полюють ті, хто мріє отримати небачену досі силу і владу. Збірка новел «Таганський перехрестя» побачив світ у 2006 році, а незабаром були опубліковані романи «Цікава механіка» і «Ручний Привід», які продовжили тему і були захоплено зустрінуті шанувальниками жанру. Критики і читачі в своїх відгуках та рецензіях відзначають, що твори циклу Вадима Панова відрізняються воістину фантастично оригінальними, динамічними і захоплюючими сюжетами, наповненими світлом і добротою.

Центр оповідання в книзі «Цікава механіка» - Москва. За її вулицями ходять тільки люди, але не всі з них так прості, як може здатися на перший погляд.
І ось в столиці відбувається дивне і таємниче вбивство. Її розслідування доручають кращому спеціалісту з особливо важливих справ на прізвисько Очкарик. Однак розплутавши хитромудре злочин, цікавий детектив натикається на набагато більш цікаву таємницю. Таємницю людей, які звуть себе умільцями ...
Це книга про шляхи людини до досконалості. Про те, що зосередившись на досягненні великих вершин в одній справі, ти можеш втратити близьких, залишившись на узбіччі суспільства і життя.

Вадим Панов - учасник Южноуральской книжкового ярмарку - 2018 . Зустріч з письменником відбудеться 5 жовтня 2018 р

Цитати з книги

Людина розпоряджається своїм життям по праву народження. Здійснює подвиги або помилки, вбиває або рятує, підпорядковується або залишається непохитним. Життя - це єдине, що він не заробив, а отримав. І це єдине, що належить тільки йому.

Бог механізмів вмів бачити людей. Адже людина - це та ж машина. Складна сукупність пристроїв і з'єднань, яку проте можна описати за допомогою рівнянь.

До будь-якій людині можна підібрати ключ, але іноді доводиться використовувати фомку.

Відгуки читачів

Захоплює, заворожує. Це книга про особливі людей, таємниці, пошуку свого призначення і розвитку талантів. Трохи не сподобалося, що в тексті кілька разів різними словами наводяться роздуми на тему «своєї дороги життя», щоб зрозуміти суть і пари перших вистачило б. Але, кінцівка порадувала - дуже динамічна. А ще, спасибі автору за здоровий патріотизм, який присутній не тільки в «Цікавої механіці»

olesya_eco

Книга хороша. Дуже. Я в неї просто провалилася, кинула всі справи і читала. Автора для себе тільки відкрила, але те, що прочитав все, що він написав - навіть не сумніваюся. велике спасибі

natalya_fa

Гарна, легка книжка - то що треба для відпочинку. І фантастика і детектив і філософські вставки. Для одноразового прочитання.

Serge

Читати в бібліотеці ЛітРес *

* Для читання книги онлайн в бібліотеці ЛітРес необхідна віддалена реєстрація на порталі ЧОУНБ. Бібліотечну книгу Ви зможете читати онлайн на сайті або в бібліотечних додатках ЛітРес для Android, iPad, iPhone.

Матеріал підготувала Тетяна Пучініна,
зав. відділом електронних ресурсів