Новосибірськ: місто готується до головного культурної події року

скрипковий концерт   (cc0Nietjuh   У Новосибірську проходить активна підготовка до Транссибірської Арт-Фестивалю 20 лютого повідомляє кореспондент ІА Червона Весна скрипковий концерт
(cc0Nietjuh

У Новосибірську проходить активна підготовка до Транссибірської Арт-Фестивалю 20 лютого повідомляє кореспондент ІА Червона Весна.

До початку відкриття Транссибірської Арт-Фестивалю, яке заплановано на 9 березня 2018 року, йде активна робота. 13 лютого пройшло засідання опікунської ради фестивалю під керівництвом заступника голови Уряду Ольги Голодець. За її словами, вже п'ятий за рахунком фестиваль в Новосибірську говорить про високий рівень всієї російської культури.

16 лютого керівник та ідейний натхненник Арт-Фестивалю скрипаль зі світовим ім'ям Вадим Рєпін розповів про п'ять нововведення фестивалю. Буде виконано п'ять нових музичних творів, що навіть для великого культурного події - багато.

«Головною подією для мене як для скрипаля є те, що велика Софія Губайдуліна готує для нас скрипковий концерт з оркестром. Так вийшло, що цей проект народився раніше, ніж я міг уявити собі в самих диких мріях. Для мене це величезне щастя », - повідомив Рєпін. Як завжди, прибуде «зоряний десант». В цьому році виступлять Гідон Кремер, Костянтин Ліфщіц, Кент Нагано, Антон Бараховскій і багато інших.

Вирішено питання доставки музичних інструментів. Для цього після переговорів з генеральним директором «Аерофлоту» в терміновому порядку були внесені зміни в документи, що допускають розміщувати інструменти в салоні літака.

Нагадаємо, Транссибірський фестиваль став великою культурною подією не тільки для Сибіру, ​​а й для всієї країни. Особлива увага його організаторами приділяється освітнім напрямом. З кожним роком Транссибірський фестиваль збільшує свої концерти в малих містах Новосибірської області. Вадим Рєпін і Антон Бараховскій - випускники Новосибірського музичного училища.

Транссибірський фестиваль з кожним роком розширює географію і славиться участю дуже відомих талановитих музикантів і диригентів. Головним в діяльності Рєпіна була просвітницька спрямованість, донесення високих зразків культури в найвіддаленіші райони Новосибірської області. У перший рік проведення фестивалю в невеликому місті Бердске Новосибірської області на концерті була присутня його мама. Рєпін повертає своїй малій Батьківщині любов і вдячність. Ще однією особливістю відомого скрипаля є те, що він не робить ніяких знижок на провінційність. Концерти виділяються дуже професійним складом і складними творами. Засмучує те, що з цього року ціна квитка на концерт, наприклад, в Бердске виросла в два з гаком рази. Філармонія на питання підвищення ціни відповіла, що цінову політику фестивалю встановлює Москва.