Столиця Канади: карта, фото. Яка столиця в Канаді?

1. Історія міста
  2. На що варто подивитися?
  3. фотографії

Столиця Канади - Оттава - відрізняється особливою чистотою вулиць і вельми організованими жителями, які дуже доброзичливо ставляться до гостей столиці.

Історія міста

У тридцятих роках 19 століття на місці сучасної Оттави був заснований невелике селище для будівельників, які займалися зведенням каналу Рідо. Своє ім'я, Байтаун, він отримав на честь очолював будівництво підполковника Джона Бая. У 1850 році селище було визнане містом, а через п'ять років отримав нове ім'я, ставши Оттавою. Напередодні настання нового 1858 королева Вікторія вибрала місто спочатку столицею провінції, а трохи пізніше, в 1867 році, Оттава стала «серцем» всієї держави.

На що варто подивитися?

Оттава - дивно красиве місто і нудьгувати вам тут не доведеться.

• Базиліка Нотр-Дам - чудовий зразок неоготичному архітектури. В даний час вона є найстарішим храмом міста. Позолочені шпилі і статуя Діви Марії прекрасно видно з вершини Парламентського пагорба.
  • Вежа світу - символ Канади. Візуально це 55-метрова вежа з годинником, яка є центральною частиною архітектурного комплексу. Споруда прикрашає лицьову сторону канадських банкнот номіналом в 20 і 50 доларів. Усередині башти знаходиться карильйон, оснащений 53-ма дзвонами. Рішення про його встановлення було прийнято в 1918 році, а відкритий він був в 1927 р В даний час його можна послухати практично кожен день, а звук розноситься на кілька кварталів. Інструмент грає майже 200 днів протягом всього року.
  • Музей цивілізації в Оттаві був створений в 1968 році. Його експозиція познайомить вас з більш ніж тисячолітньою історією міста, а величезна діорама допомагає зануритися в події давно минулих часів. Музей представляє зали, які повністю присвячені корінному населенню країни, його звичаїв. Тут можна познайомитися і з Канадою часів європейської колонізації. Найкраще для відвідування вибирати або раніше ранок, чи вечір будніх днів. Інакше протиснутися крізь натовпи відвідувачів, які не заробивши нервовий тик, просто неможливо.
  • Канал Рідо, протяжністю у дві сотні кілометрів, з'єднує Оттаву і Кінгстон. Справжньою метою будівництва водного маршруту було з'єднання Монреаля і озера Онтаріо. В даний час канал використовується виключно в якості туристичного маршруту. Влітку можна взяти в оренду водний велосипед і покататися в своє задоволення, а взимку, коли вода замерзає, він перетворюється на величезний каток.
  • Неодмінно відвідайте Кам'яну арку, розташовану біля водоспаду Джонса. Тут вашої уваги заслуговує будиночок шлюзового майстра, датований 1841 роком, і найстаріший готель «Кенні» (1888 рік).

Оттава - просто ідеальне місце для відпочинку. Особливо красива столиця Канади восени, а влітку тут проходить безліч фестивалів.

Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 11.11.2014