Let Go по-російськи: театр «Гжель» виконає знамените танцювальне шоу Ендрю Палермо

В Московському драматичному театрі імені А.С. Пушкіна 10 червня о 19:00 відбудеться другий показ танцювального шоу Let Go. Постановку американського хореографа Ендрю Палермо виконають артисти театру «Гжель» .

Постановка, поєднуючи народну хореографію зі стилем модерн, розкриває еволюцію відносин і втрат. Це не просто історія кохання, а особисті переживання автора, гостра і емоційна реакція на його власний, несподівано закінчився шлюб. Ендрю Палермо вважає цю роботу найвідвертішій і сміливою в своєму репертуарі. Він прагне розкрити реальність романтики у всій її пишності.

Працюючи з театром «Гжель» над російською постановкою шоу, Палермо відзначив професіоналізм артистів і керівництва.

«Я отримав величезне задоволення від роботи з колективом театру танцю" Гжель ". Артисти повністю взяли і втілили мої ідеї в життя, а дирекція та вся команда театру підтримували мене у всьому протягом усього часу перебування в Москві », - зазначив Ендрю Палермо.

Російська прем'єра шоу Let Go відбулася в лютому цього року в Театрі імені А.С. Пушкіна. Глядачі із захопленням сприйняли постановку, тому було прийнято рішення повторити показ.

«Результат нашої спільної роботи з колективом і подальша прем'єра в Театрі імені А.С. Пушкіна перевершили наші очікування. Публіка, як мені здається, відчула енергетичний посил і відповіла нам взаємністю », - сказав Ендрю Палермо.

Створювати російський Let Go американському хореографу допомагала Ольга Соколова, яка спеціалізується на напрямках модерн і контемпорарі.

Ендрю Палермо - постановник і хореограф. Він відомий своїми театральними виставами, танцювальними рекламними кампаніями і бродвейськими шоу. Його творіння завжди відрізняються сміливістю і новаторством.

Театр «Гжель» був заснований в 1988 році хореографом Володимиром Захаровим. Його шоу користуються успіхом в Росії і за кордоном.

Квитки на Let Go можна купити онлайн .