Вантажоперевезення Новосибірськ - Ростов-на-Дону - Транспортні вантажні перевезення від професіоналів!

1. Вартість перевезення з Новосибірська в Ростов-на-Дону
  2. Маршрут перевезення вантажу з Новосибірська в Ростов-на-Дону
  3. Додаткові послуги
  4. автопарк

Завдяки висококласному технічному оснащенню, ми справляємося з будь-якими обсягами перевезень, типом вантажу. Всю роботу організовуємо з урахуванням вимог замовника і чинних законодавчих норм, підбору оптимального маршруту пересування з Новосибірська і відповідного транспорту.

Вартість перевезення з Новосибірська в Ростов-на-Дону

Вартість послуг залежить від ваги перевезеного товару, його специфіки, терміновості замовлення, а також ряду інших параметрів. Однак, завдяки активному дослідженню ринку і зниження витрат, а так само великим власному автопарку, ціна на сервіс для Вас залишається мінімальна.
Щоб переконатися в цьому, розрахуйте актуальну вартість вашого маршруту онлайн, заповнивши форму з вашими параметрами і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Або ви можете зателефонувати за телефоном безкоштовної гарячої лінії 8 800 700 42 87.

Маршрут перевезення вантажу з Новосибірська в Ростов-на-Дону

Рефрижераторні перевезення Новосибірськ - Ростов-на-Дону

Для перевезення продуктів використовуються: рефрижератори та ізотермічні фургони (ізотерми). Рефрижератори забезпечують підтримку необхідного температурного режиму для швидкопсувної продукції становить в кузові автомобіля. Задана температура може мати різні настройки - від глибокої заморозки до позитивних температур. Ізотермічні фургони має повну герметичність кузова, який виконаний з матеріалів, здатних зберігати початкову температуру вантажу тривалий час. Ізотерми в основному використовуються для перевезення вантажу на невеликі відстані.

Замовляйте рефрижераторні перевезення з Новосибірська в Ростов-на-Дону у професіоналів! Ми працюємо з найбільшими торговельно-виробничими компаніями. У нас великий досвід перевезень продуктів харчування і продовольчої і швидко псується. Працюючи з нами ви знаходите надійного партнера в сфері вантажоперевезень!

Телефонуйте і дізнайтесь вартість перевезення вантажів з температурним режимом Новосибірськ - Ростов-на-Дону!

Додаткові послуги

• Страхування грузів
  • Оформлення документації (допомога в отриманні дозволів, пропусків по Москві і т.п.)
  • супровід вантажів
  • Склад відповідального зберігання та логістика по Москві

автопарк

До ваших послуг маневрені автомобілі сучасного зразка, різного типу і вантажопідйомності. Це більше 400 одиниць техніки віком не більше п'яти років. Ми займаємося транспортуванням всіх видів вантажів (в тому числі, збірних): від стандартних до негабаритних. Це харчові продукти (перевезення рефрижераторами), будівельні матеріали, складне устаткування, автомобілі та військова техніка, наливні та насипні товари, а також багато іншого. Крім того, всі авто відслідковуються системою «Глонасс», що додатково гарантує прозорість процесу і надійність перевезення. Всі зусилля ми спрямовуємо на оптимізацію процесів, що дозволяє знижувати витрати і заощаджувати кошти клієнта.