В Україні вперше виступить легендарний британський гурт Massive Attack

Група Massive Attack вперше виступить в Україні / фото facebook.com/uparkfestival

В рамках музичного фестивалю UPark Festival-2018 в Києві 26 липня цього року виступить легендарна британська група Massive Attack. Про це повідомляється на офіційній сторінці фестивалю у Facebook.

"Вперше про них заговорили в Брістолі в 1988 році. Вони подарували світу унікальну музичну суміш з джазу, хіп-хопу, року, реггі та соулу і завоювали серця мільйонів. Їх шоу - це завжди неймовірна музика і унікальні візуальні ефекти", - відзначають організатори .

Група Massive Attack стане хедлайнером другого дня UPark Festival-2018. Квитки на другий день фестивалю обіцяють у продажу вже з цієї п'ятниці - 26 січня.

Massive Attack - музичний дует з британського міста Брістоль, до складу якого тепер входять Роберт Дель Наджа (також відомий як 3D) і Грант Маршалл (Daddy G). Massive Attack вважають основоположниками музичного стилю тріп-хоп, хоча самі учасники відкидають таке визначення.

Також пісні групи можна часто почути в саундтреках до фільмів та серіалів, в тому числі, в серіалі "Доктор Хаус".

Раніше стало відомо, що хедлайнером першого дня столичного UPark Festival цього року стане ще один культовий британський гурт - Gorillaz. Квитки на перший день фестивалю з'явилися в продажу ще в грудні минулого року, їх вартість стартувала від 1100 грн, а зараз вони вже коштують від 1430 грн.

При цьому організатори фестивалю обіцяють пізніше оголосити інформацію щодо механізму придбання абонемента на обидва дні фестивалю, в тому числі для тих, хто вже є власниками одноденних квитків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter