Український гурт "ТіК" виступить в Сан-Франциско

1. З ТЕМИ: Як Америка озброює українську армію

Read this article in English

26 квітня в Сан-Франциско (Tresure Island) відбудеться концерт відомої в Україні та СНД гурту "ТіК".

Як повідомляє представник групи, хлопці знаходяться в США вперше і вже встигли дати концерти в кількох містах на Східному узбережжі. Організаторами концерту є компанія "BeUkraine", а також громадська організація "Українсько-Американська Координаційна Рада" разом з громадським діячем Микита Сафроненко запрошують всіх любителів сучасної української музики з вкрапленням національного колориту та фольклору на перший концерт гурту "ТіК" на Західному узбережжі.

"Ми з нетерпінням чекаємо фанатів і нових слухачів групи ТіК на концерті в Сан-Франциско, - поділився зі" Слов'янським Сакраменто "один з організаторів, Микита Сафроненко, - цей тур - перший на американському континенті і приурочений до десятиріччя групи. Артисти привезуть з собою новий альбом і програму по назвою "Love Ukraine".

Артисти привезуть з собою новий альбом і програму по назвою Love Ukraine

З ТЕМИ: Як Америка озброює українську армію

Трохи про історію групи. Назва гурту походить від абревіатури до слогану "Тверезість і Культура". Сьогодні група відзначає десятиліття свого існування.

"Коли наші шанувальники співають наші пісні від серця, з душею протягом десяти років, вони з часом стають ще краще, чистіше і дорожче; як смачне вино, - діляться хлопці напередодні американського турне. - Святкування ювілею ми продовжили на 3 місяці для того, щоб заспівати всі пісні і зустрітися з усіма друзями і шанувальниками групи ".

Нагадаємо, що ювілейний тур "ТІК" почався великим домашнім концертом на найбільшій сцені України в "Палаці спорту".

Вперше перебуваючи на американському континенті, музиканти планують відвідати 11 міст США. Далі група збирається на гастролі до Канади.

"Від гостей заходу ми чекає щирих посмішок і серця, наповнені любов'ю до України! - каже один з ініціаторів концерту в Сан-Франциско, Микита Сафроненко , - в ці важкі часи наш дух, наша віра і наша любов до України є непереможною силою, яка зможе подолати всі на своєму шляху! "

"Люби ти Україну!" - Ця пісня вже встигла стати улюбленою усіма українцями і символом цієї східноєвропейської країни. Саме вона буде головною темою туру.

"Ми освідчитись у коханні до України з кожною піснею в кожній ноті, - каже фронтмен Віктор Бронюк, - дуже важливо зробити все можливе для підтримки країни в цей нелегкий час. І ми повинні зробити все можливе для цього, а саме - співати заради слави нашого народу, в честь всієї України! "

"Нехай Бог дасть вам світлі дні і міцне здоров'я, щоб ви могли співати всі пісні разом з улюбленим гуртом" Тверезість і культура "!" - каже Сафроненко, запрошуючи мешканців Північної Каліфорнії на майбутній захід.

Квитки можна придбати перейшовши по цьому посиланню або в день концерту на вході. Дітям до 12 років вхід БЕЗКОШТОВНИЙ. Запрошуємо також приєднається до події на Фейсбуці .