Рок-хіти у виконанні камерної групи симфонічного оркестру у Владивостоці в Приморський академічний крайової драматичний театр імені М. Горького. Купити квитки на Рок-хіти у виконанні камерної групи симфонічного оркестру 7 грудня 2015

Додати в обране

Вартість квитків: від 1000 до 3000 руб.

7 грудня на сцені театру ім. М. Горького - рок-хіти у виконанні камерної групи симфонічного оркестру «Résonance».

Вартість квитків: від 1000 до 3000 руб.

Всесвітньо улюблені рок-хіти оживають по-новому, коли на сцену виходить камерна група résonance. Музиканти résonance встигають і нові композиції освоювати, і гастролювати, і при цьому викладати в консерваторії, грати в філармонії і оперному театрі. Професійний підхід, багатство скрипок, благородність альтів, шарм віолончелей, могутність контрабаса і рок-н-роллная свобода барабанів роблять кожну пісню особливо яскравою і насиченою. Слова тут зайві, це треба чути!

У програмі концерту «Red tour»: Radiohead, Linkin Park, Metallica, Aerosmith, Rammstein, Muse, Smokie, Marilyn Manson, Maroon 5, Pixies, System of a Down, Scorpions, Red Hot Chili Peppers, Sting, Depeche Mode, Status Quo , Coldplay, Nirvana.

Консультації по онлайн-купівлі квитків здійснюються за тел .: +7 (423) 243-22-22.

Владивосток, вул. Светланская, 49