Легендарні музиканти «Ветерани групи Каскад» - з концертами в Туві!

У Туву 14 вересня приїдуть легендарні «Ветерани групи Каскад» У Туву 14 вересня приїдуть легендарні «Ветерани групи Каскад». Їх пісні були відлунням і символом війни в Афганістані. З ними на устах йшли в рейди, поминали загиблих товаришів, поверталися додому, в Союз. А пісня «Ми йдемо ...» і сьогодні сприймається як фінальний гімн Обмеженого континенту радянських військ. Так склалося, що офіційну популярність «Каскад» мав набагато меншу, ніж ті ж «Блакитні берети». Може бути, тому, що своїм «незачесаним» творчістю група була менш ангажована нагорі. Зате серед бійців популярність «Каскаду» була приголомшливою.

Два великих концерти в республіці в Центрі Азії - це знак солідарності з ветеранами локальних дій Туви, знак поваги до республіки, підтримка тувинських «афганців». «Ми ще з часів формування російського союзу ветеранів бойових дій спілкуємося і дружимо з хлопцями з Туви. Саме Шлюбні Валерійович разом з земляками був тоді в Свердловську активним учасником створення нової організації! - каже про керівника республіки засновник групи Андрій Сухов. - У хлопців з Туви завжди було особливе ставлення до служіння Вітчизні, розуміння військового обов'язку. Справжні мужики! Тримаємо тісний зв'язок з вашими ветеранами локальних війн »

15 вересня «Ветерани групи Каскад» дадуть великий концерт в Національному музично-драматичному театрі ім. Віктора Кок-оола. 16 вересня музиканти виступлять на стадіоні «хуреш». У планах гостей також - зустріч з вихованцями Республіканської кадетської школи, зустрічі з ветеранами бойових дій в Афганістані, відвідування Національного музею.

«Каскад» - музична група , Створена в кінці 1 983 року військовим диригентом Андрієм Суховим в ході військових дій в Афганістані . Спочатку це була виїзна трупа, до складу якої входили танцюристи , фокусники і навіть еквілібристи . Але незабаром стало зрозуміло, що пісні ансамблю не потребують в зовнішньому антуражі, і «Каскад» став виступати самостійно. Спочатку репертуар групи складався з військово-патріотичних і ліричних пісень того часу. Перші тексти групи, в основному, писав також музику вже існуючих хітів.

Назва група запозичила у загону спецназу КДБ СРСР , Який в той час діяв на території Афганістану . Пісні «Каскаду» мали велику популярність серед військовослужбовців «Обмеженого контингенту» радянських військ в Афганістані .

У грудні 2013 року група відзначила 30-річчя. Урочистий концерт пішов в театрі Російської армії за участю групи "Каскад" (г. Ярославль), Мазарі-Шаріф "(г. Иваново)," Блакитні берети ", Ветерани групи" Каскад ", і інших.