Група "Пікнік" з ювілейним концертом (12+) в Хабаровську в Хабаровський крайовий музичний театр 29 травня 2017

Додати в обране

Вартість квитків: 1800 руб., 2200 руб., 3000 руб., 3500 руб., 4000 руб.

29 травня на сцені Хабаровського крайового музичного театру відбудеться концерт групи "Пікнік", присвячений 35-річчю колективу.

Якщо, начитавшись Герберта Уеллса, комусь захочеться покататися на машині часу, то несподівано для себе мандрівник встане перед вибором: в яку тимчасову точку відправитися?

На цей раз група "Пікнік" не заглядати в бездонні глибини часу, а пропонує отлістать календар на 35 років назад і поступово, з почуттям і толком, переміщатися в наші неспокійні дні.

Звичайно, це буде музичне подорож. Адже що, як не музика, оживляє і розфарбовує враження і емоції.

Над новою програмою працює ціле конструкторське бюро. Декорації та механізми повинні витримати близько 100 концертів і охопити країну від Калінінграда до Далекого Сходу.

На Ювілейному концерті будуть зіграні музичні візитні картки "Пікніка", починаючи від "ієрогліфи", "Вечори" і "Ночі", "єгиптянина", "У Шамана три руки" і закінчуючи "Великою грою". Деякі пісні, наприклад, "Говорить і показує", отримають нове концертне прочитання. Зазвучить багатоголосся в пісні "Любо, братці, любо!", Яка вперше прозвучить в турових концертах "Пікніка". За доброю традицією концерт перетвориться в яскраве шоу за участю Шамана, Гіганта на ходулях і Живий Віолончелі. В абсолютно новому одязі постане "Лялька з людським обличчям". Подання доповнить оригінальний відеоряд, створений із застосуванням 3D інсталяцій та інших найпередовіших технічних розробок.

У новій програмі зазвучить укулеле, а гітарні партії будуть виконуватися на майстровий гітарі, ексклюзивної по формі і звучанням.

Зустрічі з глядачами з нетерпінням чекають музиканти "Пікніка": Едмунд Шклярський, Леонід Кірнос, Марат Корчемний і Станіслав Шклярский.

А то, що все буде на високому технічному рівні, гарантує директор групи Володимир Сафронов і група звуко-світло-технічних майстрів, в особі Віктора Домбровського, Костянтина Петрова і Сергія Пряхина.

Вартість: 1800 руб., 2200 руб., 3000 руб., 3500 руб., 4000 руб. Зверніть увагу на схему залу, а саме на місця з обмеженою видимістю.
Консультації по онлайн-купівлі квитків за тел .: 8 (800) 775-20-10, дзвінок безкоштовний
Телефон для довідок: +7 (4212) 211-196
Адреса: Хабаровський крайовий музичний театр, вул. Карла Маркса, 64.