Група Muse і її творчість англійською

1. Сама незвичайна пісня групи
  2. Бунт в прямому ефірі
  3. Гімн Олімпіади

Дорогі друзі! Представляємо вашій увазі нову рубрику «Світ музики», в якій ми розповімо вам про найзнаменитіших, легендарних і знакових виконавців планети.
Відкриває цю рубрику британський колектив Muse, який ось уже багато років радує шанувальників якісної рок-музикою.

Muse виконують пісні в стилі альтернативний рок, який є основою їхньої творчості, проте їх музика поєднує в собі ще безліч напрямків . «Візитною карткою» групи є надзвичайно високий фальцет вокаліста, а також часте використання фортепіано, а пізніше і оркестрових аранжувань. Група складається з 3-х чоловік: Меттью Белламі (вокал, гітара, клавішні), Домінік Ховард (ударні) і Кріс Уолстенхолм (бас-гітара, бек-вокал, вокал). Muse випустили 6 студійних і 4 концертні альбоми. У різний час група ставала володарем таких нагород, як Grammy, Brit Awards, MTV Awards Europe та інших. Загальна сума проданих альбомів складає близько 15 мільйонів екземплярів.

Сформувалася група в 1994 році в містечку Тінмут, Девоншир, однак перед тим, як стати Muse колектив перепробував безліч інших назв, таких як Gothic Plague, Fixed Penalty і Rocket Baby Dolls. Після перемоги в місцевій «Битві груп» хлопці вирішили не вступати до університету, а повністю присвятити себе музиці. Тоді вони поміняли назву на Muse і почали виступати в місцевих клубах. Важко повірити, що зараз ніколи провінційний колектив збирає стадіони в різних країнах планети і входить в сотню кращих рок-груп всіх часів.

Сама незвичайна пісня групи

Однією з найпопулярніших і відомих пісень Muse є Supermassive black hole , Яка входить в четвертий альбом «Black holes and revelations». Пісня була використана в якості саундтреку до фільму «Сутінки», телесеріалів «Надприродне» і «Доктор Хто». Соліст групи Метт Белламі називає цю пісню однією з найбільш незвичайних композицій колективу.

Колектив Muse сформувався в 1994 році.

Колектив Muse сформувався в 1994 році

За всю історію групи склад жодного разу не змінювався.

За всю історію групи склад жодного разу не змінювався

Група випустила 6 студійних і 4 концертні альбоми.

Бунт в прямому ефірі

Ще однією досить відомою піснею колективу є Uprising . З нею пов'язана одна цікава історія. Одного разу Muse запропонували виступити на одному з шоу на італійському телебаченні, при цьому заборонивши виступити в живу. Тоді, як протест, учасники перед початком помінялися місцями. Так вокаліст і гітарист сів за барабани, ударник з бас-гітарою став біля мікрофона, а бас-гітарист «грав» на клавішних. Після виступу у «соліста» взяли інтерв'ю, і ніхто на шоу так і не запідозрив каверзи. Навіть слова пісні, яку група виконувала в той вечір ( «Повстання»), відповідають їх маленькому «бунту»:

Rise up and take the power back, it's time that
Повстань і поверни влада, настав час
The fat cats had a heart attack, you know that
Вагітних отримати серцевий напад, ти знаєш,
Their time is coming to an end, we have to
Що їх час добігає кінця.
Unify and watch our flag ascend.
Ми повинні об'єднатися і спостерігати, як піднімається наш прапор.

Гімн Олімпіади

Знаковою для групи є пісня з останнього альбому «The 2nd Law», яка стала гімном Літніх Олімпійських Ігор Великобританії - Survival . Вона звучала в момент виходу спортсменів на стадіон, під час телетрансляцій, перед церемоніями нагородження, а також при церемонії закриття Олімпіади.

And I'll light the fuse
Я запалю Олімпійський вогонь.
And I'll never lose
І ніколи не програю.
And I choose to survive
Я виживу,
Whatever it takes
Незважаючи ні на що.
You will not pull ahead
Ти не вирвешся вперед.
I'll keep up the pace
Я продовжу гонку.

Група Muse не раз отримувала престижні призи на різних музичних церемоніях нагородження, їх пісні звучать в безлічі фільмів і серіалів, альбоми стають платиновими, а сингли займають перші місця в хіт-парадах. Багато хто порівнює колектив з легендарними Queen і присуджують їм гучні титули, на кшталт «Кращою рок-групи сучасності» і т. Д. Звичайно ж «на смак і колір товариша немає», але ознайомитися з творчістю цього колективу варто. До того ж, вслухаючись в тексти їхніх пісень, можна підтягти свою англійську і дізнатися пару нових слів, які потім можна обговорити зі своїм викладачем англійської по скайп. Дерзайте!

Велика і дружна сім'я EnglishDom