Директор алтайського господарства «Степове» Отто Гросс: Ми плануємо без посередників організувати поставки макухи і налагодити збут соняшникової олії в Татарстан

12 квітня 2018 р 9:35

Ряд учасників делегації Алтайського краю працюють в Татарстані за індивідуальними програмами. Зокрема, 11 квітня в Міністерстві сільського господарства і продовольства республіки відбулися ділові зустрічі директора господарства «Степове» Отто Гросса, директора компанії «Аніта» Сергія Омельченко, комерційного директора торгового дому «Алмаз» Романа Пфафа.

Отто Гросс розповів, що завдання роботи в Татарстані пов'язані зі збутом виробленої в господарстві продукції, а також знайомством з передовим досвідом сільгоспвиробництва і сельхозпереработки.

«Ми працюємо з Татарстаном, відправляємо туди корми, зокрема соняшникова макуха, але через посередників. Ми хочемо вийти на кінцевих споживачів. Я думаю, в цьому були б зацікавлені обидві сторони. Для споживачів Республіки Татарстан ціна стала б більш прийнятною, а ми б збільшили обсяги збуту. Ще плануємо просувати натуральне рослинне нерафінована олія власного виробництва. Це конкретні плани. А ще я сподіваюся тут познайомитися з більш передовими, навіть проривними технологіями виробництва. Мені як підприємцю буде цікаво все, що пов'язано з новітніми технологіями », - розповів керівник господарства.

Отто Гросс сьогодні, 12 квітня, зустрічається з представниками тваринницьких господарств.

Нагадаємо: делегація Алтайського краю перебуває з триденним робочим візитом в місті Казань Республіки Татарстан. Мета поїздки - обговорення перспективних напрямів взаємодії, а також підсумків виконання Плану заходів щодо реалізації Угоди між регіонами про торговельно-економічне, науково-технічне і соціально-культурне співробітництво на 2016 - 2019 роки.

Посилання по темі:

Голова Держкомітету з туризму Татарстану: Перспективи Алтайського краю в сфері туризму глобальні - це точка тяжіння світового рівня

Туроператори Татарстану відвідають Алтайський край в рамках Міжнародного туристичного форуму Visit Altai

Делегація Алтайського краю розпочала роботу в Республіці Татарстан

Представники Алтайського краю проведуть переговори в Державному комітеті Республіки Татарстан по туризму

Делегація Алтайського краю буде працювати в Республіці Татарстан

Туристський подієвий календар Алтайського краю презентують на виставці в Татарстані