Табір ДУО «Середня школа №32 г.Гродно»

Ось і закінчилася шкільна пора, настали довгоочікувані літні канікули для дітей та їх батьків. За ці три місяці хлопці повинні відпочити, зміцніти і підготуватися до наступного навчального року.

Попереду ціле літо для нових знайомств, відкриттів і вражень. Багато в цей час відпочивають далеко від міста, на свіжому повітрі.

Для учнів ДУО «Середня школа №32 г.Гродно» гостинно відкрило свої двері Гродненське обласне кадетська училище. На базі училища функціонує 9-денний цілодобовий непересувна табір «Патріот». Табір розташований в тихому мальовничому місці, що грає не малу роль в зміцненні здоров'я хлопців.

Під керівництвом досвідчених вихователів, які здатні перетворити кожен день в справжнє маленьке пригода, проходять виховні та спортивні заходи для вихованців табору. Програма у хлопців дуже насичена. Практично всі заходи присвячені Року малої Батьківщини.

За час перебування в таборі хлопці відвідали тематичні кабінети ДУО «Гродненське обласне кадетська училище», присвячені військовій справі, музей військової служби ДУО «Гродненське обласне кадетська училище», побували на екскурсії по аг. Поріччя, під час якої оглянули пам'ятки, познайомилися з історією містечка. Співробітники бібліотеки кадетського училища провели для хлопців бібліотечний урок «Кнiжная спадчина Беларусi».

Не менш різноманітні заходи, які проводять з вихованцями табору вихователі: заняття з елементами гри «Здоров'я - це модно», краєзнавча гра «Збери Білорусь в своєму серці», краєзнавча вікторина «Краю мій - Білорусь», виставка малюнків «Моє місто», « Веселка здоров'я »; конкурс плакатів «Азбука білоруського орнаменту», музична гра «Пісні Білої Русі», конкурс творів «Роль читання в житті сучасної молоді».

Не забувають хлопці і про здоров'я, щодня займаючись зарядкою вранці і беручи участь в спортивних змаганнях, конкурсах.

Також хлопці беруть участь в спільних заходах, що проводяться з кадетами. Так, за час роботи табору були проведені змагання з футболу, волейболу, баскетболу, хлопці взяли участь у патріотичній грі «Чи легко бути солдатом».

Сподіваємося, що ці 9 днів, проведені в таборі, надовго залишаться для хлопців яскравим спогадом.

І висловлюємо подяку УО «Гродненський обласний кадетська училище» за гостинність.