Молода пара з Петрозаводська відвідала Білорусь і розповіла про Гродно

Білорусь - цікава країна для подорожі. Все більше і більше туристів відвідують наші рідні землі. У нашому Гродно побували хлопці з далекого Петрозаводська, які вирушили в подорож по білоруській землі. Чим запам'ятався місто і які враження про поїздку в оповіданні нашого гостя.Гродно

«Місто Гродно став одним з найдальших міст нашої поїздки. Його ми відвідали на п'ятий день нашої подорожі. До цього часу ми вже побували в Полоцьку, відвідали Хатинь, і пару днів провели в Мінську. «Місто Гродно став одним з найдальших міст нашої поїздки Гродно, як і всі інші міста, зустрів нас божевільною спекою, навіть справжнім спекою, від якого сховатися було ніде. Кругом одні поля і на небі ні хмаринки. Але нам така погода до душі, особливо, якщо врахувати, що в Карелії спека буває дуже рідко. А ще нас чекала дуже цікава зустріч з незнайомим для нас репортером, який одного разу писав про мандрівниць з Петрозаводська . «А чим ми гірші? Адже ми теж їдемо з Карелії », - подумали ми з Наташею і домовилися з Ігорем про зустріч. І не прогадали.

Зустріч призначили в парку Жілібера, і в очікуванні нашого нового знайомого дивилися на хлопців, пустуючих біля фонтану. Неподалік був невеликий парк атракціонів. Ми й уявити не могли, що незабаром після знайомства Ігор влаштує нам справжню перевірку на цих гірках. Зустріч призначили в парку Жілібера, і в очікуванні нашого нового знайомого дивилися на хлопців, пустуючих біля фонтану

І ось ми після двох годин в автомобілі на яскравому сонці (саме стільки зайняв у нас шлях від Ліди до Гродно) вже носимося по рейках американо-італійських гірок, висимо вниз головою на «хаммері» і розкручувати на мушлях. Ух! Це було щось. І ось ми після двох годин в автомобілі на яскравому сонці (саме стільки зайняв у нас шлях від Ліди до Гродно) вже носимося по рейках американо-італійських гірок, висимо вниз головою на «хаммері» і розкручувати на мушлях Після ми стрибнули в нашу машину і вирушили трохи вивчати Гродно з вікна автомобіля. Ігор виступав в ролі гіда і розповідав про історію міста, а ми з Наталею тільки встигали крутити головою направо і наліво. Петляючи по вузьких вуличках ми опинилися у старовинній Коложской церкви 12 століття будівлі, яка зараз переживає реконструкцію. Поруч з нею відкривався чудовий вид на річку Німан. Через 15 хвилин ми вже були біля синагоги, яка теж має багату історію. За своє існування вона кілька разів була на межі руйнування. Про це розповіла нам фотовиставка всередині будівлі.

Ми залишили мою машину неподалік і далі вирушили пішки. Прикол з фрескою на пожежній каланчі ми побачили не одразу. Не дивно. Чи не кожен день бачиш Мону Лізу в формі співробітника пожежної служби. 🙂 Ми залишили мою машину неподалік і далі вирушили пішки Старий і новий замок зустріли нас в будівельних лісах. Йшла велика реконструкція і розкопки. Здорово, що гродненці з великою повагою ставляться до своєї історії. Сподіваємося, що на них чекатимуть хороші історичні знахідки.

Драматичний театр здивував нас своєю архітектурою і чимось нагадав драмтеатр у Великому Новгороді.

Що ще потрібно туристу? Правильно, сувеніри. Їх ми знайшли в сувенірній крамниці на пішохідній вулиці, яка носить ім'я Радянської. Неспішно прогулюється народ, музика від вуличних музикантів і багато кафешок, в яких пригощали смачним Людський квасом. Що ще потрібно туристу За розмовами, ми не помітили, як знову прийшли до Парку Жілібера, де не забули зробити пам'ятне фото у знака «Гродно». Окремим рядком хочеться відзначити хорошу рекомендацію Ігоря про кафе Карчма біля причалу. Там ми спробували мачанку з білими грибами і, звичайно, деруни. Нагодували нас там дуже смачно! А ввечері ми вже були на шляху в наступне місто - Брест ». // Передрук тексту і фотографій newgrodno.by заборонена без дозволу редакції [email protected]

Поділися з друзями

«А чим ми гірші?