Гродненський міськвиконком кличе всіх на суботник. А ви підете?

Гродненський міськвиконком закликає керівників підприємств та організацій міста посприяти у прибиранні прилеглих територій. І закликає трудові колективи підприємств, установ, організацій усіх галузей і форм власності, учнів загальноосвітніх шкіл, жителів багатоквартирних будинків і приватних домоволодінь - всіх, хто щиро любить наше місто, приєднатися до благоустрою парків, скверів, вулиць і дворових територій Гродно. Міський суботник оголошений на 11 листопада.

Міський суботник оголошений на 11 листопада

Міський суботник організовують його під девізом «Чистота і порядок там, де ми живемо».

Необхідно прибрати листя, вивезти сміття, підготувати двори до зими. Міськвиконком закликав жителів не залишитися осторонь. Скоординувати бажаючих зможуть ЖЕСи, а також голови житлових кооперативів. Запланована очищення паркових і лісових територій. Крім того, під час суботника будуть висаджуватися дерева в новій парковій зоні в районі Фолюш: недавно її облаштували на місці стихійного дачного селища.

Приєднатися до суботника може кожен.

А ви підете?