Котеджне селище «Грінвіч», гольф в Білорусі, Гольф-клуб Мінськ, заміська нерухомість, будинок за мільйон

Будинками і особняками, які продаються за $ 1 млн і дорожче в Білорусі вже нікого не здивуєш. Насправді, мільйон в цьому випадку - не вартість двох-, трьох-, чотириповерхового споруди з парканом, а ціна, яку ви готові заплатити за комфорт для себе і своєї сім'ї.

Своя територія, яка належить тільки вам, зручність розташування, чисте лісове повітря без заводських «домішок», адекватні сусіди, з якими у вас обов'язково знайдуться спільні інтереси, - все це складові ціни того самого «будинку за мільйон». А ще - гарантії безпеки (в наш час це важлива деталь), інфраструктура, вид з вікна і багато, багато іншого.

Безумовно, можна бути заможною людиною і жити в стандартній міській «багатоповерхівці» з сусідами, які воліють театру пивбар. Але навіщо ви тоді гарували днями і ночами, витрачали свої сили і здоров'я, якщо не можете забезпечити комфортне життя своєї сім'ї?

Інша справа - переплачувати за комфорт теж не хочеться. На ринку вже з'явилися пропозиції заміської нерухомості, в яких присутні всі складові тієї самої «мрії мільйонера». Але по куди більш привабливими цінами.

Так, котеджне селище «Грінвіч» під Мінськом, располагайся він де-небудь під Москвою, без сумніву, отримав би неофіційну назву «Селище мільйонерів» - вартість будинку в ньому була б воістину величезною. Судіть самі:

- всього 2 км від Московської кільцевої;

- відразу за парканом селища починається біосферний заповідник;

- повністю автономний: тут будуть розташовані всі необхідні об'єкти інфраструктури - готель, ресторан, школа, дитячий сад, медцентр, об'єкти сервісу та торгівлі;

- за роботою всіх комунальних систем стежить власна служба експлуатації (стрижка газонів і їх полив, прибирання снігу взимку, вивезення сміття, прибирання території ...);

- власна служба охорони;

- унікальний бонус у вигляді власного гольф-клубу.

Про гольф скажімо окремо. Гольф-клуб, поля якого вже введені в експлуатацію, є невід'ємною частиною селища. Це не тільки можливість долучитися до улюбленої гри середнього класу в усьому світі, прекрасно відпочити у вихідні, а й завести нові зв'язки (а гольф знаменитий саме як спосіб придбати корисні знайомства). Нарешті, це важлива складова іміджу - не тільки селища, а й його жителів. Запросити в гості ділового партнера і запропонувати йому не просто пообідати, а ще й зіграти в гольф - це, повірте, значить дуже багато. Особливо, якщо діловий партнер із Західної Європи або США.

Забудовник цього проекту пропонує своїм клієнтам більше, ніж традиційна продаж котеджів в Мінському районі. Це створення унікального стилю життя.

згідно неофіційним рейтингом котеджних селищ під Мінськом, саме «Грінвіч» є найкращим варіантом для комфортної заміського життя.

Рівень комфорту в «Грінвічі» такий, що дійсно відповідає уявленню про «будинку за мільйон» - навіть для нашої країни. В принципі, і сприймається так само - на ринку нерухомості Білорусі існує стійке переконання, що котеджі в «Грінвічі» по кишені лише найбагатшим людям Білорусі.

Ні. Виявляється, справжній комфорт сьогодні доступний не тільки олігархам, а й представникам вже з'явився в Білорусі середнього класу - людям, які своєю працею, розумом і знаннями заробили право жити там, де їм подобається. І як подобається.

Так скільки коштує «будинок за мільйон» насправді? Залежить від ваших бажань і вимог до комфорту. Ви можете бути приємно здивовані.

Так скільки коштує «будинок за мільйон» насправді?