У Єкатеринбурзі почали знімати документальний фільм про групу "Курара"

У фільмі будуть використані фрагменти з концертів групи.

У Єкатеринбурзі приступили до зйомок документального фільму про місцеву рок-групі "Курара". Фільм буде йти всього півгодини і стане першим кіно про "Кураре". У знімальному команді молоді хлопці з Єкатеринбурга на чолі з режисером-постановником Іваном Пономарьовим.

За словами авторів картини, мета цього фільму - заглянути за куліси музичного колективу і з'ясувати, яку роль відіграє музика "кураре" для уральського року і всієї Росії. Творці фільму хочуть простежити творчий шлях групи від її появи до сьогоднішнього моменту і з'ясувати, що потрібно зробити музикантам, щоб домогтися успіху.

- Зараз в самому розпалі знімальний процес. У фільмі буде серія інтерв'ю з музикантами і не тільки, записи концертів з Санкт-Петербурга, Челябінська і Єкатеринбурга, фрагменти репетицій і саунд-чеків, - пояснила E1.RU продюсер фільму Ольга Бердіну. - У кадрі будуть присутні і інші музиканти, не тільки "Курара", але, хто саме, поки не можу сказати, йде узгодження.

Перший знімальний день пройшов в Санкт-Петербурзі в Музеї сучасного мистецтва "Ерарта", де виступили недавно уральські артисти. Також вже відзнято інтерв'ю з ідейним натхненником групи Юрієм Облеухова і моменти концерту "кураре" в єкатеринбурзькому барі New bar.

Завершити монтаж і випустити фільм автори проекту планують на початку травня цього року. Прем'єрний показ пройде в Єкатеринбурзі.

До речі, в листопаді вийшов новий кліп "кураре" на пісню "Капітани", яка увійшла до альбому "Куля". Актриса Коляда-театру Аліса Кравцова розповідала E1.RU, що на його зйомки пішло 4 дня .