Юлія Висоцька на 5-му Фестивалі російського кіно в Ніцці

Культурна та історична зв'язок між Росією і Францією безперечна. Особливо, коли мова йде про таке практично «зросійщеному» регіоні, як Лазурний Берег. Саме тому Держфільмофонд Росії п'ятий рік поспіль проводить тут Фестиваль російського кіно. Перша значуща дата в історії цього заходу, організованого спільно з мерією Ніцци, відзначена участю видатних діячів російського кінематографа і телебачення. У списку знаменитих гостей 5-го кінофестивалю - актриса театру і кіно Юлія Висоцька та знаменита телеведуча Ангеліна Вовк, в минулому диктор центрального телебачення СРСР.

Вчора в кінотеатрі Pathé Masséna відбулася урочиста церемонія відкриття кінофестивалю, в рамках якої пройшов передпрем'єрний показ кінострічки Андрія Кончаловського «Рай» з Юлією Висоцькою у головній ролі. Картина оповідає про життя Ольги, російської аристократки і учасниці французького Опору. Під час несподіваної перевірки вона була арештована нацистами за те, що ховала єврейських дітей. У в'язниці нею захопився Жюль, француз-колабораціоніст, який вів її справу. Ольга була готова на все, щоб уникнути тортур, але її надія на свободу швидко розвіялася, так як події прийняли несподіваний поворот.

Під час прес-конференції Висоцька наголосила на важливій ролі фестивалю в зміцненні культурних зв'язків між представниками двох культур: «Російська і французька культури дуже близькі, і французи дійсно розуміють ту саму« загадкову російську душу », яку наші режисери намагаються представити в своїх роботах. Мені здається, переоцінити важливість такого фестивалю дуже складно, адже любителі кіно є у всьому світі. Але побачити на великому екрані шедеври, представлені в програмі, - це дуже рідкісна і унікальна можливість ».

Напередодні відкриття 5-го Фестивалю російського кіно HelloMonaco вдалося поспілкуватися з актрисою і ведучою кулінарних програм «Їмо вдома!» І «Сніданок з Юлією Висоцькою».

HM: Якщо говорити про програму фестивалю, який фільм є обов'язковим до перегляду, на ваш погляд?

ЮВ: Все залежить від людини, адже всі глядачі різні: хтось любить Ейзенштейна, кому-то буде цікавий «Чапаєв», комусь - «Дворянське гніздо».

НМ: Думаєте, французький глядач легко зрозуміє представлені картини?

ЮВ: Якщо людина любить кіно, то, звичайно, зрозуміє. Наприклад, йому буде цікавий «Рай» як щось нове, зовсім недавно зроблене в Росії.

НМ: В яких проектах ви зараз берете участь?

ЮВ: В основному, зараз я зайнята в театрі, а також продовжую знімати свої кулінарні програми для телебачення.

НМ: Ви багато подорожуєте. Яке місце ви можете назвати своїм будинком?

ЮВ: Для мене будинок - це не конкретне місце, географія тут не має значення. Коли близькі люди поруч, я можу всюди відчувати себе як вдома.

НМ: Ви періодично буваєте на Лазурному Березі. А в Монако заїжджаєте?

ЮВ: Знаєте, дуже давно там не була. Мені здається, це гарне місце, де цілий рік приємна погода.

НМ: Як вам вдається поєднувати зйомки в кіно і гру в театрі за участю дружини і мами?

ЮВ: Не знаю ... Якось вдається. Треба просто робити, йти вперед. Якщо сидіти і роздумувати, то мало, що вийде.

НМ: Що для вас успіх?

ЮВ: Успіх - це коли ти можеш робити те, що хочеш і любиш, коли твоєї діяльності дають позитивну оцінку.

НМ: Чи вважаєте ви себе успішною людиною?

ЮВ: Я роблю те, що люблю. Мені пощастило.