Фестиваль грецької культури пройде в столиці у вересні

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: портал Москва 24 / Лідія Широнина   Фестиваль грецької культури Акрополіс пройде в саду Ермітаж 22-23 вересня з 12 до 21 години, повідомляє   прес-служба   московського департаменту національної політики і міжрегіональних зв'язків

Фото: портал Москва 24 / Лідія Широнина

Фестиваль грецької культури "Акрополіс" пройде в саду "Ермітаж" 22-23 вересня з 12 до 21 години, повідомляє прес-служба московського департаменту національної політики і міжрегіональних зв'язків.

Відзначається, що жителі і гості столиці побачать виступи артистів і побувають на ярмарку грецьких продуктів. Всіх бажаючих також чекають картинна галерея грецьких художників, народні промисли, майстер-класи та різні конкурси.

"Професійні грецькі хореографи навчать гостей танцювати сіртакі, а запрошені шеф-кухаря долучать гостей до грецької кухні", - повідомили в прес-службі.

Свято організовує регіональна громадська молодіжна грецька організація "АРГО" у співпраці з проектом "Ягрек". Метою "АРГО" є вивчення історії, а також збереження культури і підтримку мови греків-понтійцев в Росії, в той час як "Ягрек" об'єднує греків і філелліни Росії.

"Медіапроектів представлений найбільшим online-порталом грецької діаспори в Росії, що налічує близько 40 тис. Чоловік в соціальних мережах", - повідомило відомство.

Вхід на свято, яке організовують за підтримки столичного департаменту національної політики і міжрегіональних зв'язків, буде вільним. Вперше фестиваль "Акрополіс" пройшов в 2015 році. Тоді його приурочили до 25-річчя Московського товариства греків та Міжнародному дню туризму.

Раніше повідомлялося, що 20 і 21 вересня в Москві пройдуть Дні Калузької області, які будуть включати велику ділову та культурну програму.

Поділитися в соціальних мережах: