Я - громадянин Донецької Народної Республіки!

Кожна людина повинна мати свою громадянську позицію. А громадянська позиція неможлива без політичної, моральної, правової культури.

В рамках дня Республіки в Кіровській міській бібліотеці для членів бібліотечного клубу «Молодь і право» було проведено годину правової культури «Я - громадянин Донецької Народної Республіки». Захід був присвячений нашій Республіці - ДНР. Ведуча заходу бібліотекар Галина Сторожніченко розповіла про символи нашої держави, які є незаперечним свідченням його суверенітету і незалежності, єдності народу і влади. Були дані відповіді на питання: Що ж таке бути громадянином своєї республіки? Яким повинен бути громадянин? Чи можна вважати себе громадянином держави, не знаючи про нього нічого? Аміна Папченкова і Лузанова Дарина прочитали вірші «Донбас не перемогти», «Тепер я багато знаю про війну».

У кожного з нас - своя мала Батьківщина. Любов'ю до неї, до людей, що живуть на цій землі, гордістю за свій край пронизана книжково-ілюстративна виставка «Люби свій край і слав», оформлена в читальному залі Кіровської міської бібліотеки. На виставці представлені книги про історію рідного краю, славне минуле наших земляків, про коріння, культуру, традиції і звичаї нашого краю.

Були дані відповіді на питання: Що ж таке бути громадянином своєї республіки?
Яким повинен бути громадянин?
Чи можна вважати себе громадянином держави, не знаючи про нього нічого?