Програми обміну в США: яку вибрати?

1. Сьогодні кожен український старшокласник має хороші можливості порівняти освіту в Україні та в інших...
  2. Читайте також: А як там в Америці? Програма культурного обміну для українців
  3. Скільки це коштує?
  4. Де дитина може жити?
  5. Як вчинити?
  6. Ви ще сумніваєтеся, яку програму вибрати?

Сьогодні кожен український старшокласник має хороші можливості порівняти освіту в Україні та в інших країнах. Все це стало реальністю завдяки безлічі програм міжнародного обміну. І сьогодні ми розповімо про двох з них.

Давайте поговоримо про «FLEX»

«FLEX» - програма культурного обміну, яка дозволяє школярам з України, а також інших країн СНД, повчитися в одній з американських шкіл. Основна мета «FLEX» - показати іноземним студентам як зсередини виглядає система освіти США: програма, культура, внутрішній лад. З моменту запуску програми в 1993 році її учасниками стали понад 22000 молодих людей.

Яка є альтернатива?

Крім «FLEX» в США існує ще багато програм обміну. Одна з них - «International Student Exchange» . Вона налічує вже понад 2800 студентів з усіх куточків світу. Залежно від обраної програми учням від 15 до 18 років пропонують приватну або державну школу в одному з штатів Америки.

Читайте також: А як там в Америці? Програма культурного обміну для українців

Для кого?

Взяти участь в конкурсі на програму «FLEX» можуть українські школярі, які вчаться в 8, 9 або 10 класах (14-17 років)

До зарахування на програму «International Student Exchange» приймаються студенти віком від 15 до 18 років (рідше з 14)

Скільки це коштує?

«FLEX» - це програма з обміну, яка фінансується урядом Сполучених Штатів і є абсолютно безкоштовною для кожного її учасника. Вона покриває: транспортні витрати учня з України в США, проживання з харчуванням, зарахування в одну з американських шкіл, медичну страховку, стипендію в розмірі 125 доларів, одноразову фінансову допомогу (300 доларів) для покупки шкільного приладдя та навчальних матеріалів.

Програма «International Student Exchange» є платною і коштує $ 4200 за рік навчання у державній школі США і від $ 20000 за рік навчання в приватній. У цю суму входить навчання, проживання та харчування. Додатково студент оплачує: медичну страховку, візові витрати, особисті витрати, трансфер, авіапереліт.

Де дитина може жити?

Студенти американських програм з обміну «FLEX» і «International Student Exchange» проживають у приймаючих сім'ях з усіх куточків Сполучених Штатів. Сім'ї ретельно підбираються компетентними співробітниками, щоб школяреві було комфортно жити в незнайомій країні. Хлопці з України завжди можуть розраховувати на підтримку німецької сім'ї.

Харчування в обох програмах входить у вартість. Це відмінна можливість спробувати традиційну американську домашню кухню і отримати новий досвід.

Як вчинити?

Програма «FLEX» - це конкурс, де відбір кандидатів проходить у чотири етапи:

• тест на знання англійської мови;
  • написання трьох невеликих письмових робіт на задану тему. Зазвичай проходить на наступний же день;
  • заповнення стандартних анкет, написання ще двох есе англійською мовою, проходження стандартизованого тесту з англійської (аудіювання і письмо), співбесіда англійською та українською мовами і робота в групі з 5-8 чоловік;
  • визначення фіналістів та підготовка документів на отримання візи.

Кандидати на програму «FLEX» повинні володіти англійською мовою і відповідати умовам візи J-1. У 2018 року набір на програму з обміну «FLEX» почнеться восени.

До зарахування на програму «International Student Exchange» приймаються студенти: з рівнем знання англійської не нижче, ніж B1. При надходженні необхідно здати тест ELTIS на рівні 220.

Важливо пам'ятати! Якщо дитина перебував в США більше 3-х місяців за останні 5 років, він не може брати участь в програмі «FLEX».

Ви ще сумніваєтеся, яку програму вибрати?

Як ви бачите дві програми обміну дуже схожі. Вони відрізняються лише вартістю і жорсткістю відбору. Тому, якщо ви не пройшли конкурс на програму «FLEX» , Є гідна альтернатива у вигляді «International Student Exchange» .

А якщо у вас є які-небудь питання про процес навчання або надходження, звертайтеся до експертів Karandash. Ми обов'язково допоможемо!

Задати питання

Karandash є офіційним представником зарубіжних шкіл і університетів в Україні.
За додатковою інформацією з питань освіти за кордоном звертайтеся до наших менеджерів:

✔ за телефонами: +38 (050) 31-31-021, +38 (096) 960-36-80;
✔ відправляйте запити на електронну пошту [email protected] або через онлайн-форму ;
✔ отримуйте на пошту свіжі новини і акційні пропозиції, підпишіться на нашу розсилку ;
✔ приходьте до нас в офіс: м.Київ, вул. Євгена Коновальця, 32Г.
✔ за телефонами: +38 (050) 31-31-021, +38 (096) 960-36-80;   ✔ відправляйте запити на електронну пошту office@karandash

Онлайн-запит

Читайте також: А як там в Америці?
Яка є альтернатива?
Читайте також: А як там в Америці?