Поїздка за кордон за програмою Au Pair. Суть і особливості програми

Багато молодих людей сьогодні в якості кращого способу підтягування рівня іноземної мови вибирають програму Au Pair. Якщо ви ще ніколи не чули цього слова, то вам буде цікаво почитати про можливості, які дає участь в цій програмі.

Au Pair вважається найпопулярнішою програмою міжкультурного обміну в світі Au Pair вважається найпопулярнішою програмою міжкультурного обміну в світі. Вона була утворена в 1969 році, і покриває майже всі куточки земної кулі від Китаю до Австралії. Au Pair по-справжньому доступна для молодих людей, у яких не завжди є інші шляхи відвідування країн далекого або ближнього зарубіжжя і вже тим більше такого тривалого в ній перебування. Разом з тим цей досвід дарує хлопцям можливість швидко підтягти знання мови, отримати багато цінних навичок, а також спробувати пов'язати свою долю з іншою державою або навіть континентом.

Термін «Au Pair» французького походження, і звучить він як «про пер» (ні в якому разі не ау ПАІР). Термін можна перевести як «обопільний», що відразу окреслює обов'язки учасників програми. Перебуваючи в гостинній родині, дівчина чи молода людина сприймається практично як член сім'ї, старша дочка або син.

Взагалі, Au Pair називають дівчат і хлопців, які тимчасово живуть в іншій країні в звичайній родині і в відповідь піклуються про дітей сім'ї. Вони ні в якому разі не є няньками або прислугою. Навпаки, велика частина сімей прагне бачити в молодих людях членів сім'ї, які тепло поставляться до їхніх дітей, і про які вони готові піклуватися самі.

Участь в програмі міжкультурного обміну дає можливість повністю зануритися в культуру іншої країни, відчути на собі ритм місцевого життя, дізнатися нові звичаї, особливості побуту. Молоді люди користуються дивним шансом відчути себе американцем, французом, німцем, англійцем ... та ким завгодно.

переваги програми

· Поліпшення рівня знання іноземної мови і знайомство з культурою іншої країни.

· Доступність: всі витрати приймаюча сторона бере на себе.

· Спрощення подальшого навчання за кордоном.

· Подорож по США, країнами Шенгенської зони і так далі.

Захист учасників програми

Знайомство з приймаючою стороною відбувається до від'їзду з країни по телефону, Скайпу або іншим видам зв'язку. Так обидві сторони отримують можливість обговорити всі умови. Крім того, Au Pair захищений законодавством нової країни. Діяльність Au Pair абсолютно офіційна, і молоді люди отримують страховку та інші привілеї нарівні з громадянами нової держави. Відомство у справах іноземців перевіряє гостьові сім'ї, в яких будуть жити дівчата або молоді люди. Якщо між батьками і Au Pair виник нерозв'язний конфлікт, агентство підшукує нову приймаючу сім'ю або відбувається розірвання договору та Au Pair їде назад. Але це, звичайно, крайній випадок.

Обов'язки Au Pair

Головним завданням Au Pair є нагляд за дітьми. Перед тим, як приступити до виконання своїх обов'язків, бажано обговорити всі виховні і організаційні питання з батьками. Цілком можливо, що дітей виховують по якійсь інноваційної методики. Як правило, Au Pair одягає, купає, годує, гуляє з дітьми, водить їх в школу, укладає спати і так далі. Багато що залежить від того, скільки дітям років. Дуже рекомендується більше розмовляти з дітьми, їх батьками, вчителями, а також читати підопічним на ніч казки, тому що це важливо для поліпшення рівня мови.

Додатково Au Pair допомагають по господарству. Мова, звичайно ж, йде про легку роботу, яку молоді люди могли робити і в своїй родині в Україні, тобто іноді потрібно пропилососити, прибрати в дитячій, помити посуд, попрати і погладити дитячий одяг. Всі ці моменти обговорюються, коли Au Pair приїжджає в нову сім'ю.

Час на роботу і на відпочинок

Як правило, Au Pair працюють близько тридцяти годин в тиждень або п'ять годин на добу при шестиденному тижні. Зазначений час може варіюватися в залежності від кожного конкретного випадку. Якщо батьки дітей постійно зайняті, в одній сім'ї можуть працювати дві дівчини. Тоді одна з них займається дітьми вранці, а друга з обіду до вечора. Коли діти в школі, то на цей час Au Pair отримує кілька годин вільного часу, наприклад, для відвідування мовних курсів. Звичайно, така робота має на увазі гнучкість в підході. Якщо батьки затримуються, Au Pair не може просто взяти і піти, залишивши дитину одну.

Au Pair отримують багато вільного часу, щоб подорожувати, відвідувати інші країни, ходити на мовні курси , Відпочивати з новими друзями, займатися хобі і ходити в спортивну секцію. Протягом року Au Pair має право скористатися чотиритижневий відпусткою. Що стосується подорожей, то багато батьків запрошують з собою Au Pair і навіть оплачують їх допомогу, якщо за дітьми доглядають під час поїздок. Інші сім'ї воліють відпочивати вузьким колом і просять Au Pair доглянути за квартирою або пропонують дівчатам можливість відвідати своїх рідних. Це особливо актуально під час свят. Червоні дати календаря, наприклад Новий рік, дають Au Pair відмінну можливість поїхати в сусідню країну, і подивитися, як відзначають свято там, або залишитися в сім'ї і розділити цей час з гостинними батьками та їхніми дітьми.

Хочете вивчити англійську мову глибше? Курси англійської в Харкові . Англійська мова на відстані в один клік.

Хочете вивчити англійську мову глибше?