Пінськ | Новини Пінська і Пінського району. Поліська правда

Великий зал районного Центру культури і дозвілля в Оснежіцах ледь вмістив усіх гостей. Серед них заслужені ветерани праці, Почесні громадяни Пінського району, депутати всіх рівнів, представники трудових колективів Пінщини. У минулу п'ятницю тут відбувся урочистий захід, присвячений Дню працівників сільського господарства і переробної промисловості агропромислового комплексу Республіки Білорусь.

Урочистий тон масштабного заходу ставив зразковий духовий оркестр Парохонской дитячої школи мистецтв під керівництвом П.П. Соломянюк, який вітав гостей свята у фойє Центру. Виставка хлібних короваїв від кожного сільгосппідприємства Пінщини свідчила про успішне завершення сільськогосподарського року.

Вітав присутніх в залі голова Пінського районного виконавчого комітету І.М. Брілевіч, якому піднесли коровай хліба, спечений з борошна нового врожаю.

І.М. Брілевіч адресував слова подяки всім, хто трудиться на благо країни, регіону, рідний Пінщини.

- 2018 й сільськогосподарський рік видався непростим, - зазначив він. - На міцність нас зазнала травнева і червнева посуха, дощі під час збирання зернових і заготівлі кормів також створювали додаткову напругу. За нинішніх нелегких умовах багато чого залежало від надійності техніки, ступеня готовності зерносушильного господарства, але головне - від людей, їх відповідальності за долю врожаю. Всі сили господарств були спрямовані на виконання завдань, польові роботи були проведені чітко і організовано. Кожен з вас наполегливо долав труднощі, домагався результатів, вносив лепту в кінцевий підсумок роботи сільськогосподарської галузі Пінського району. Вам доводилося проводити в поле по 15 годин. Всі працювали злагоджено, організовано, відчуваючи підтримку один одного, відповідальність за спільну справу. Цей результат - заслуга кожного - рядового працівника, фахівця середньої ланки, керівника, ветерана виробництва і молодого фахівця. Ваша відданість обраній справі викликає щиру повагу і вдячність.

Дипломами, почесними грамотами та листами подяки районного виконавчого комітету були нагороджені керівники сільгосппідприємств, які домоглися найвищих результатів на збиранні врожаю, серед яких відкриті акціонерні товариства «Ставокское», «Плещіци», «Ласицького», «Почапово», філія «Невель» ВАТ «Пінський м'ясокомбінат », а також десятки трудівників аграрної галузі регіону - комбайнери, водії, механізатори, головні агрономи, техніки-осеменатора ...

Вітальний адрес зачитав заступник міністра транспорту і комунікацій Республіки Білорусь, депутат Палати представників Національних зборів І.Г. Ребковец. З наступаючим святом привітали також перший заступник голови обласного виконавчого комітету В.В. Ребковец, голова районної та міської Рад депутатів І.І. Гузіч і Л.А. Лемешевська, заступник голови обкому профспілки працівників АПК Е.М. Мартинюк, голова райкому профспілки працівників АПК Г.Я. Пригодич. Основна думка, яка звучала в їх виступах: найголовніше багатство - це люди. Саме вони своїми руками, своєю працею забезпечують продовольчу безпеку країни. Тому кращі з кращих були удостоєні нагород - почесних грамот, вдячних листів, дипломів районного і міського Рад депутатів, республіканського, обласного та районного комітетів галузевої профспілки. Серед нагороджених не тільки трудівники села, а й працівники переробних підприємств - Пінська м'ясокомбінату, хлібозаводу, комбінату хлібопродуктів, виноробного заводу.

Звичайно ж, свято було б неповним без музичних композицій, виконаних артистами району. «На ура» приймали виступи солістів Світлани Синькевич, Миколи Савчанчіка, Олександра Гончара, Віктора Радаева, Іллі Чуприни, ансамблів «Явар ди калiна» Красічінского СДК, «Красачкі» Парохонской ДШМ, «Вяртанне» Оснежіцкой ДШМ, «Рабіначкі» Ститичевского СДК, « Верас »Молотковічского ЦСДК,« Маладзіци »Парохонского СЦКіД і багатьох інших. Шквал оплесків викликав виступ «вісімнадцятирічних» артисток на чолі з солісткою Тетяною Максимчук «Я просто королева».

Низький уклін усім працівникам сільського господарства і переробної промисловості АПК, ветеранам, передовикам виробництва за їх нелегку працю, без плодів якого важко уявити наше життя.

Інна Урбанович.
Фото автора.