В Ермітажі буде ще один «довгий день»

© Benjamin Jakabek / Flickr

Години роботи музейних комплексів Державного Ермітажу в Петербурзі по п'ятницях будуть продовжені до 21:00.

Про це повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на прес-службу музею.

«З 1 вересня у нас вводяться зміни в режимі роботи. В даний час музей відкритий до 18:00, по середах - до 21:00. З осені вводиться ще один "довгий" день - п'ятниця », - розповів співробітник прес-служби.

Графік роботи Ермітажу і вартість вхідних квитків, зазначив він, мінятися не будуть.

Навесні директор Ермітажу Михайло Піотровський оголосив , Що музей скасовує окрему плату за фото- і відеозйомку і вводить єдиний квиток, ціна якого для громадян Росії складе 400 рублів. При цьому «в непростих соціально-економічних умовах» Ермітаж зберігає всі безкоштовні і пільгові категорії відвідувачів.