Конкурс «ГРАФІКА ЖИТТЯ» об'єднає світ технологій, мистецтва і бізнесу

Більше 500 дітей з особливостями розвитку візьмуть участь в створенні му для популяризації вивчення комп'ютерних наук творчому конкурсі Благодійного фонду «Гольфстрім».

Незвичайний і надихаючий конкурс стартує 8 липня, в День сім'ї, любові і вірності, у всіх регіонах країни за підтримки діячів мистецтва, бізнесу та інформаційних технологій. Діти від 4 до 18 років зможуть створити малюнок у будь-якому графічному редакторі на тему «Моя сім'я» та вийти у фінал конкурсу «Графіка життя».

«Чому комп'ютер? Конкурс - це шанс широко розповісти дітям з особливостями розвитку, що комп'ютер - це не тільки іграшка, це вікно в світ і майбутня професія! Ми ставимо перед собою мету -прівлечь максимальну кількість дітей до вивчення комп'ютерних наук, що допоможе їм знайти гідну роботу, спілкуватися і реалізовувати себе не виходячи з дому », - Марина Зубова, президент фонду« Гольфстрім ».

20 малюнків фіналістів будуть представлені на виставці в Державному Дарвінівському музеї і великих торгових центрах Москви та Сочі восени 2018 року. 12 визнаних переможцями малюнків будуть включені в новорічний календар 2019 для реалізації в корпоративному секторі; 8 малюнків будуть реалізовані в рамках благодійного аукціону 13 листопада 2018 року на декількох майданчиках, включаючи Державний Центр Сучасного Мистецтва в складі "РОСИЗО" і Gadget Studio. Всі кошти будуть спрямовані на допомогу важкохворим дітям - підопічним фонду «Гольфстрім».

Переможці конкурсу отримають цінні призи: планшет для творчості і дистанційних занять, можливість взяти участь в проекті «Програмування для дітей з інвалідністю», 2-тижневий курс реабілітації в дитячому інклюзивну центрі «Разом весело крокувати» в Москві, безкоштовний доступ до онлайн-курсу англійської мови «Антішколи» Ані Стогової і інші сувеніри від партнерів.

Журі конкурсу буде представлено кардинально різними сферами, щоб підкреслити, що технології та інновації присутні в усіх сферах нашого життя: художники, актори, співаки, блогери, ІТ-гуру, журналісти і бізнесмени. Малюнки будуть відбиратися в два етапи: перший етап включає оцінку і відбір 100 кращих робіт співробітниками фонду «Гольфстрім», другий етап включає онлайн-оцінку і відбір 20 фіналістів за 5-бальною шкалою експертним журі:

Микола Турубара - відомий ІТ-журналіст і блогер, засновник Gadget Studio;

Ольга Савельєва - блогер, письменник і громадський діяч;

Ярослава Танькова - журналіст щоденної газети «Комсомольська правда»;

Ольга Валова - художник-експериментатор, засновник стилю мульт-арту, учасник російських і міжнародних виставок;

Денис Петруленков - художник-графік, член Спілки художників Росії;

Валерій Гольніков - художник-ілюстратор, автор проекту колективного мистецтва Collective Arts і простору для професійних авторів illustrators.ru;

Олена Захарова - відома російська актриса театру і кіно;

Марина Зубова-президент благодійного фонду «Гольфстрім»;

Графік заходів:

8 липня - 8 жовтня 2018 року - прийом заявок,

8 жовтня - 18 жовтня - двоступеневий відбір переможців,

20 жовтня - оголошення переможців,

13 листопада - благодійний аукціон і серія виставок в Москві і Сочі.

Вимоги до малюнка: горизонтальний, створений за допомогою комп'ютера в будь-якому графічному редакторі, формату jpg, не менше 5 MB, із зазначенням ПІБ, віку і міста авто ра малюнка на адресу [email protected]

Участь можуть взяти діти і підлітки з особливостями розвитку від 4 до 18 років, який проживає ие на території РФ.

Інформаційним партнером конкурсу виступають журнал «Ліза. Моя дитина », Gadget Studio, Державний Дарвінівський музей, МІА« Фергана », ВД« Комсомольская правда », журнал« Банківський огляд », благодійний проект« Подаруй себе ».

«Чому комп'ютер?