Книги на осінь: з мистецтва, моди і графічного дизайну

1. Items: Is Fahion Modern
  2. Made in North Korea
  3. Yayoi Kusama
  4. Kate Spade New York: SHE: muses, visionaries and madcap heroines

Items: Is Fahion Modern

The Items: Is Fashion Modern? - це книга-каталог, приурочена до однойменної виставці кураторів Паоли Антонеллі і Мішель Міллар Фішер, яка зараз проходить в нью-йоркському MoMA. Подія епохальна, хоча б тому, що останню виставку, присвячену моді, музей сучасного мистецтва проводив 70 років тому. Прямим натхненням для неї стала експозиція 1944 року Are Clothes Modern? З тих пір багато чого змінилося, з'явилися сланці, окуляри-авіатори, фрак YSL, джинси, хіджаб, штани для йоги або для вагітних, і багато різного одягу, яка, так чи інакше, вплинула на світ. Про це і виставка. 111 речей в музеї і книзі, більше схожою на енциклопедію. Архівні зображення, ілюстрації та фотографії, дослідження впливу цих речей на культуру, економіка та політика світу через призму того, що ми носили в XX столітті і носимо зараз.

Придбати можна по засланні .

Made in North Korea

Абсолютно унікальне видання про Північну Корею, вірніше - про її графічному дизайні. Книга Ніколаса Боннера наповнена ексклюзивними матеріалами, які він ретельно збирав і досліджував не 10, і навіть не 20 років. Він переїхав до Пекіна в 1993 році і зайнявся організацією туристичних турів в Пхеньян. Його перше знайомство з Північною Кореєю сталося в 90-х.

"Мене вразив дизайн їх продуктів. Я купував цукерки і зберігав у себе обгортки, в результаті у мене набралося дві коробки того, що люди називають барахлом".

Це не глибокий аналіз, а скоріше знайомство з баченням дизайну побутових речей: листівок, марок, квитків на літак, етикеток пива і пропагандистських листівок. Боннер прийшов до висновку, і ви з ним погодьтеся, що розуміння дизайну в цій закритій країні відрізняється практичністю: він прямолінійний і навіть простий. Розвиток графіки рухається повільно, але відсутність закордонного впливу змушує художників мислити поза своїми межами.

на сайті видавництва книга доступна вже зараз.

Yayoi Kusama

Нова книга від видавництва Phaidon присвячена японської художниці, перформансістке, скульптору і режисерові Яеї Кусама. Це доповнене і переглянуте перевидання монографії 2000 року. Кусама - популярний художник другої половини XX століття поряд з Енді Уорхолом, але часом вона була набагато популярніше його. У різний час вона піднімала питання самовизначення, сексуальності, самознищення, нескінченності і повторення. У 60-х була яскравим представником контркультури, запропонувавши президенту Ніксону у відкритому листі переспати з нею в обмін на припинення війни у ​​В'єтнамі. А не дочекавшись відповіді, влаштувала "Оргію Ніксона". Все про творчість неординарної художниці - в новій монографії.

Оформити попереднє замовлення можна тут , Поставки почнуться 30 жовтня.

Яеї Кусама, Anti War Naked Happening and Flag Burning US (1968)

Kate Spade New York: SHE: muses, visionaries and madcap heroines

Четверте видання Кейт Спейд із серії kate spade new york - ідеально як coffe table book на осінь. Книга SHE присвячена яскравим жінкам - "музам, божевільним і візіонер". Героїні видання - вигадані, як Кері Бредшоу, і справжні, як Доллі Партон і Елізабет Тейлор. Але все - великі, сексуальні, смішні з безліччю неймовірних, надихаючих історій. Книга з'явилася в продажу вчора.

Придбати SHE можна на amazon .

Прямим натхненням для неї стала експозиція 1944 року Are Clothes Modern?