Виставка графіті "Фарби змін" в Хабаровську

Подія додано в обране Подія додано в обране   Додати в обране   Вартість квитків: 250-350 руб

Додати в обране

Вартість квитків: 250-350 руб.

З 5 жовтня в рамках проведення Днів німецько-російської культури в Гродековском музеї буде представлено Художній виставковий проект "Фарби змін".

Графіті - досить нове візуальне мистецтво, яке в багатьох європейських метрополіях графіті вже оголошено частиною міської культури. На виставці "Фарби змін" зустрічаються граффітники-райтери з Хагена (Німеччина) і Хабаровcка: група Werkstattgeflüster (Зігфрід Мюллер, Йенс Хевельт, Том Хевельт і Zeega) і Артем Андріанов.
Рік тому мерія міста Фірзена і Німецькі залізниці (Deutsche Bahn) надали в розпорядження художникам графіті стіни і портали нового моста. Райтери з усієї Німеччини приїжджають в новостворений "Зал слави" (так називаються площі, які можна розмальовувати абсолютно легально), і сцена графіті в місті Фирзен розвивається досить динамічно. Прогони довжиною 33 м і висотою 4 м постійно оновлюються.
Хабаровський графіті-художник Артем Андріанов з'єднує в своїх роботах вуличне мистецтво з живописом, сміливу фантазію і свободу самовираження з художніми закономірностями, динаміку змісту зі статикою форми.
Спільний графіті-проект "Фарби змін / Farben der Veränderung" - це погляд на рух і зміни в суспільстві з різних позицій, зіткнення і переплетення точок зору, вихід на нові перспективи і стимул до подальших змін в житті.

З 8 по 13 жовтня о 14:00 під аркою музею Гродеково будуть проводитися спільні спрей-акції німецьких художників-граффитистов і Хабаровський колег. Створені роботи доповнять виставку "Барви змін".

Виставка до 9.10.17 в Музеї ім. Гродеково, з 10.10.17 о 17:00 Реоткритіе по 5.11. 17 - в Музеї археології, вул. Тургенєва, 86.

Вт-Нд 10: 00-18: 00. Пн-вихідний.
Вартість: 250-350 руб.
Телефон для довідок: +7 (4212) 30-63-57.
Місце проведення: вул. Шевченко, 11.

наверх Повна версія сайту