У московських парках заборонили повітряні кулі

Повітряні кульки. © jdowns66 / Flickr (CC BY ND 2.0)

Організатор забороненого раніше запуску ліхтариків Євген Камінський повідомив в своєму ЖЖ про чергову санкції московської влади. Як з'ясувалося, в Московському державному об'єднаному художньому історико-архітектурному і природно-ландшафтному музеї-заповіднику, до якого відносяться парки Коломенське, Ізмайлово, Лефортово і Любліно, заборонено запускати будь-які "безпілотні літальні апарати, в тому числі параплани, дельтаплани, аеростати, повітряні кулі і летючі змії ".

Про це Камінському повідомили професійні "запускателі" повітряних зміїв з kiteuniverse.ru. Їм повідомили, що літальні апарати можуть налякати коней, на яких їздить поліція і які катають дітей в парках. "Маразм міцнішав, або що нам ще не можна?" - риторично запитує з цього приводу Камінський.

За словами організатора запуску ліхтариків, він розуміє, чим вони можуть бути небезпечні. "Я можу зрозуміти, що забороняють" небезпечні ліхтарики ", тому що в них пальник з вогнем, але чим неугодні повітряні кульки і змії, для мене загадка", - підводить підсумок Камінський.

18 травня московські влаасті направили організаторам фестивалю папір з забороною проводити "небезпечне" захід через ситуацію в місті. "Якщо люди масово зберуться на пробний запуск (ліхтариків - ред.), Їх можуть розігнати за допомогою ОМОНу", - повідомив тоді близький до влади джерело.

Quot;Маразм міцнішав, або що нам ще не можна?