У Благовєщенську з'являться банери і автобуси з портретами письменників і літературними цитатами

1. Матеріали по темі

Рік літератури в країні було вирішено провести з метою залучення уваги суспільства до літератури і читання. У планах управління культури адміністрації міста проведення всеукраїнських книжкових акцій «Літо з книгою», «Бібліосумеркі», «Книги в парках» і багатьох інших. Втретє Благовєщенськ візьме участь у масштабному проекті «Бібліоночь».

Цього року городянам і гостям амурської столиці запропонують взяти участь в незвичайному літературному карнавалі, де вони зможуть відчути себе казковими персонажами, зробити нестандартні костюми в «книжковому» стилі, наприклад, зі сторінок газет або журналів.

Один з культурно-просвітницьких проектів - Благовіщенський письменницький форум «Столичні видання 21-го століття». Захід пройде в переддень святкування Дня міста у фойє Суспільно-культурного центру, де буде влаштована вставка книг письменників, а у відвідувачів форуму з'явиться можливість познайомитися з самими авторами і задати їм питання.

Крім того, найближчим часом планується розміщення фотографій амурських письменників на банерах міста. На стадії розгляду знаходиться створення в Благовєщенську літературного громадського транспорту - автобусів з графіті, включаючи портрети письменників і цитати з їхніх творів.

Ще один важливий планований проект - установка меморіальних дощок талановитим амурским письменникам, яких вже немає в живих. Такі дошки передбачається встановити на будинках, в яких жили поети і письменники, які зробили внесок у розвиток літератури Приамур'я.

На червень заплановано вуличний фестиваль поезії та графіті «Вірші на стіні». Передбачається, що до молодих митців долучаться поети, і на стінах з'являться не тільки малюнки, а й вірші.

Також представити свою творчість зможуть і початківці благовіщенські поети - 3 березня в рамках Всесвітнього дня письменника в бібліотеці імені Б. Машука пройде презентація молодих авторів.

У травні 2015 року країна відзначить 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Планується проведення традиційного фестивалю аматорських театрів «Театральний Благовєщенськ» з упором на військову тему. З ініціативи Міського будинку культури з'явиться «Переможний тролейбус», який протягом декількох місяців курсуватиме містом. Принцип його наповнення буде весь час змінюватися: колажі з довоєнних і фронтових фотографій, музика з того часу, вірші і пісні про війну. Що стосується фотографій, їх збір вже оголошений в міському Будинку ремесел на Червоноармійській, 159/3. Принести туди знімки з сімейного альбому може будь-який городянин. Надалі їх будуть використовувати і для оформлення святкових банерів.

Матеріали по темі

Весь травень ветерани Великої Вітчизняної їздитимуть в поїздах безкоштовно 25.04.2019, 13:20 Шоколад, шампунь, консерви: благовещенци зібрали близько 60 посилок ветеранам до 9 травня 25.04.2019, 9:53 Три амурських волонтера поїдуть на Парад Перемоги в Москві 19.04.2019, 10:38 За історію про прадіда благовещенци отримають шанс пройти разом з Путіним в Безсмертному полку 14.03.2019, 15:40 «Спасибі дідові за Перемогу!»: Підвезти ветеранів на парад захотіли тільки десять благовещенцев 25.04.2017, 17:30 В Амурській області стало на тисячу менше ветеранів 24.04.2017, 10:54 Волонтери та клінінгові компанії допоможуть ветеранам з генеральним прибиранням 20.04.2017, 12:41 Благовещенци просять знизити темп проходження Безсмертного полку 25.04.2016, 11:59 Олександр Козлов: «До 1 травня всі ветерани повинні отримати грошові виплати» 22.04.2016, 15:57 У День Перемоги благовещенцев чекає парад, виставка техніки та святковий салют 30.03.2016, 10:13 Юні амурчане допомогли купити нові книги для онкохворих дітей 14.12.2015, 15:25

показати ще