Столичні парки підготували програму до Міжнародного дня захисту дітей

Фото: Агентство "Москва" / Юлія Іванко

Столичні парки підготували безкоштовні розважальні заходи до Міжнародного дня захисту дітей. 1 і 2 червня свято відзначать в 13 зонах відпочинку міста.

Як повідомляє портал мера і уряду Москви, на території садиби Воронцове гості зможуть відвідати уроки арт-фотографії, на яких навчать робити художні знімки не тільки на професійні та аматорські камери, але і на смартфони. Також в парку пройдуть танцювальні майстер-класи для дітей, а юні спортсмени зможуть пограти в баскетбол в компанії з професійними тренерами.

В "Кузьминках" можна буде відвідати безкоштовні майстер-класи зі створення калейдоскопів і картин з кольорового піску, а в парку "Садівники" гостей навчать готувати морозиво за допомогою азоту. Там також пройде шоу мильних бульбашок.

В саду "Ермітаж" 2. червня відбудеться гала-концерт фестивалю дитячих мюзиклів. Відвідувачі зможуть побачити і послухати фрагменти 28 популярних постановок. Серед них "Снігова королева", "Шкодная мюзикл", "Соловей-розбійник & Ко" та інші.

Заходи, присвячені Дню захисту дітей, також пройдуть в Парку Горького, саду імені Баумана, парку Перемоги на Поклонній горі, парку "Філі", парку "Червона Пресня", в Перовском, Бабушкінському, ліанозовської, Таганському парках.

Раніше повідомлялося, що 1 червня в столиці пройде фестиваль національних культур "Мій будинок - Москва". В рамках свята відбудеться гала-концерт, присвячений Міжнародному дню захисту дітей та чемпіонату світу з футболу.

На майданчиках фестивалю відвідувачі зможуть спробувати себе в різних національних видах спорту. Тут навчать мас-рестлінгу - якутської боротьбі з перетягування палки, бамперболу або футболу в надувних кулях. Крім того, для гостей проведуть вікторини, естафети, квести та майстер-класи.

Під час фестивалю на сцені виступлять російські зірки естради та національні творчі колективи. На заході також можна буде зустрітися з відомими спортсменами. А на вході гостей чекатимуть артисти і персонажі мультфільмів. Свято відбудеться на території столичного Палацу піонерів.

Також 2 червня в саду "Ермітаж" пройде Великий фестиваль шкіл мистецтв, в якому візьмуть участь понад 500 учнів та педагогів. На заході створять 10-метрове графіті, арт-об'єкт "Купола щастя", інклюзивна арт-простір і мультимедійну проекцію "Магічний сад".

Поділитися в соціальних мережах: