Рей Бредбері - Водіння наосліп. Збірник / Фантастика / 2018 / Ігор Ільїн, Сергій Кірсанов / MP3

Опис: Рей Бредбері - великий майстер пера, філософ, мислитель і психолог. Він набагато більше, ніж письменник-фантаст - його творчість можна віднести до «високої», позажанрова літературі. Пристрій для знищення сміття виявляє неабиякий апетит ... Торговець новенькими «студебекером» приховує обличчя під чорним капюшоном ... Кіностудію маскують під авіазавод, а авіазавод - під кіностудію в очікуванні несамовитого крику «Банзай!» ... Про це та багато іншого - в збірці оповідань видатного майстра чудес і романтики Рея Бредбері.

Аудіо: MP3, 128 Кбіт / с, стерео
Розмір: 393 МБ
Тривалість: 7:09:51
Мова: Русский

sam952 sam952

26 вересня 2018 о 15:35 | Відповісти

Всесвітньо відомому американському письменника-фантаста Рею Бредбері нині 22 серпня могло виповнитися б 98 років: автор антиутопії "451 градус за Фаренгейтом", циклу оповідань "Марсіанські хроніки" і частково автобіографічній повісті "Вино з кульбаб" став культовим в жанрі фантастики. Цікаво, що багато поколінь (!!!) читачів вважали Майстри песимістом і став дорікати йому в нострадамусовской спробі навести людство на швидку загибель або повну деградацію. Мабуть, дійсно, рівень освіти в 21 столітті становить 3% від 20 століття. У Рея не було вищої освіти. У 1938 році він закінчив середню школу. Через утруднений матеріального становища сім'ї грошей на вищу освіту не було, Бредбері так і не зміг вступити до коледжу. Три наступні роки свого життя юнак провів, продаючи газети на вулицях Лос-Анджелеса. Але відсутність подальшої освіти не завадило йому в житті, про що письменник згадав у своїй статті "Як замість коледжу я закінчив бібліотеку, або Думки підлітка, який побував на Місяці в 1932-му". Цілими днями Рей проводив у бібліотеці, читаючи Шоу, Честертона, Стівенсона, Шекспіра, Діккенса. Письменник згадував: "Три дні на тиждень я читав книги. У 27 років замість університету я закінчив бібліотеку".
(Паровозна бригада №6). Далі буде!
Дякую за роздачу!

волюнтарист

27 серпня 2018 о 21:08 | Відповісти

Вкрай рівний збірник Майстри, без яскраво виражених перлин (крім «Ложки-плюшки-витребеньки»), але і без явних провалів (крім «Пречистої Діви»), як раз те, що і чекаєш від людини, який бачив в цьому житті якщо не все , то дуже багато.

Drandul

27 серпня 2018 о 21:06 | Відповісти

Одна з останніх книг великого Рея Бредбері, в якій складові частини сильніше цілого. У цьому збірнику чимало хороших оповідань, але що їх об'єднує, крім авторської волі? Старий добрий хоррор, досить традиційна фантастика з космічними кораблями, практично безсюжетна реалістична проза, глибоко особисті спогади і роздуми про прожитий ... Як сказано в післямові, частина оповідань заснована на реальних епізодах з життя Бредбері ( «Нічний потяг на Вавилон», «Старий пес, що лежить в пилу »,« Всі ми однакові »). Зрозуміло, що для автора ці спогади близькі і дороги, але часом я відчував себе ніяково. Так буває, коли в гостях тобі показують сімейний альбом. Ти ввічливо киваєш, може, навіть ставиш якісь питання, але справжнього співпереживання не виникає.