Велике класичне па з балету "Пахіта"

«Велике класичне па з балету Пахіта » - це іспанський колорит в чоловічій варіації «Велике класичне па з балету" Пахіта "» - це іспанський колорит в чоловічій варіації. Хореографу Леоніду Лаврівський вдалося відновити на сцені Великого театру королівський вигляд «Гран па» і по максимуму використовувати варіації оригінальної композиції Маріуса Петіпа.

«Пахіта» стала першою постановкою Маріуса Петіпа на російській сцені. Прем'єра балету відбулася в Санкт-Петербурзі в 1847 році. Уже через рік цей балет був включений в репертуар Великого театру .

Головна героїня Великого класичного ПА - аристократка, яку в дитинстві викрали розбійники. Тепер вона разом з табором циган подорожує по Іспанії, стикається з численними труднощами. Але врешті-решт Пахіта знаходить батьків і зустрічає шляхетного юнака.

Імперський вигляд збережений в костюмах і декораціях. У «Великому класичному па» виконує соло весь колір Великого театру: Світлана Захарова, Надія Грачова, Наталія Осипова, Олена Андрієнко та інші. І в цьому основна інтрига, тому що кожна балерина вносить свої варіації в характер головної героїні. Але саме це надає традиційної балетній школі демократичність. Театральні критики одностайні в тому, що хореографія в «Гран па» - вища проба танцювального мистецтва.

Велике класичне па з балету "Пахіта - відео

Квитки до Великого театру: найближчі уявлення