Вручено премію «Московський спостерігач»

© «Культурна ініціатива»

21 грудня в Москві відбулася п'ята церемонія вручення премії «Московський спостерігач». Лауреатом Великий премії став Андрій Тавров.

Як повідомляє сайт проекту «Культурна ініціатива» , Він нагороджений за статтю «Акваріум, будинок без даху» про 6-х Жан-Жаковський читаннях з Федором Сваровські (номінатор - Дмитро Кузьмін). Переможець нагороджений грошовим призом 50 000 рублів.

П'ять фіналістів отримали премії в розмірі 4 000 рублів:

• Вікторія Гендлін . Вірші як спосіб злиття культурних практик. «Московський екслібрис: Бібліоночь в бібліотеці музею" Гараж "»
    Номінатор - Кирило Корчагін;
  • Алла Горбунова . Вірш про революцію. «Вірші 20+» в рамках програми «Москва - місто поетів» IX Московського міжнародного фестивалю «Бієнале поетів»
    Номінатор - Геннадій Канівський;
  • Надя Делаланд . Речі втрачають вагу ... Михайло Айзенберг в циклі «Вірші kultinfo», публікація 11/15
    Номінатор - Юрій Цвєтков;
  • Олександр Курбатов . Бути Чемоданових. «Вірші kultinfo», публікація 10/15. Андрій Чемоданов
    Номінатор - Леонід Костюков;
  • Катерина Симонова . Історія про шапковому знайомстві, або «Знімаю перед Вами капелюха, сер!». 2-е Жан-Жаковський читання. Лев Рубінштейн
    Номінатор - Геннадій Каневський.

У журі п'ятого сезону входили поети і критики Кирило Корчагін, Леонід Костюков, Дмитро Кузьмін, а також перший лауреат премії «Московський спостерігач» Геннадій Канівський, який замінив пішов з життя в квітні 2017 року Кирила Ковальджі.

На церемонії був представлений збірник першого сезону премії, що вийшов у видавництві «Літературний музей». Книга можна придбати в магазині «Остроухов» (Трубніковскій пров., Д. 17) і на заходах «Культурної ініціативи»

Премія «Московський спостерігач» заснована в березні 2013 року сайтом проекту «Культурна ініціатива» для заохочення журналістів і критиків, активно відгукуються на актуальні події поточного літературного життя Москви і Росії в цілому і аналізують тенденції розвитку сучасної поезії і прози.

Партнер премії - Державний Літературний музей