Високі технології від «Астерос» в головній ролі на сцені Театру Націй

15 вересня 2011р.

Група «Астерос» завершила унікальний проект з реконструкції Державного Театру Націй в Москві Група «Астерос» завершила унікальний проект з реконструкції Державного Театру Націй в Москві. Сьогодні історична будівля театру модернізовано, оснащено сучасними інженерними та ІТ-системами і відповідає європейським стандартам. Тепер столичний театр, вдало поєднуючи інновації та театральні традиції, знову відкриває двері своїм глядачам.

Театр Націй розташований в історичному центрі Москви, недалеко від Пушкінської площі, а його головний зал розрахований на 680 глядачів. Побудоване в 1885 році, будівля театру застаріло і потребувало реконструкції. Разом з реставрацією керівництво театру вирішило провести розширення загальної площі і вдихнути в нього нове життя, використовуючи сучасні технології.

Реконструкція театру почалася в 2009 році. Управління будівельними роботами, розробку і впровадження систем інженерії, безпеки та ІТ виконував генеральний підрядник - група «Астерос». Вартість проекту склала 1,5 млрд рублів.

На першому етапі було посилено фундамент театру, прибудовано будівлю адміністративного блоку. На другому етапі фахівці «Астерос» впровадили всі необхідні інженерні, ІТ-системи і системи безпеки.

основою створеної інфраструктури стала структурована кабельна система, яка налічує близько 300 портів. Локальна обчислювальна мережа (ЛОМ) на комутаторах Cisco відповідає категорії 5Е, що гарантує високу ступінь захисту від перешкод і зовнішніх вторгнень. Телефонна система обслуговує 112 абонентів міської та внутрішньої мережі і 60 - аварійного зв'язку. Крім були створені базові інженерні системи: енерго-, тепло- і водопостачання. Для комфорту театральної трупи і глядачів фахівці «Астерос» оснастили будівлю розподіленою системою контролю клімату.

Безпека на території театру допомагають забезпечувати 9 зовнішніх і 30 внутрішніх відеокамер, в числі яких камери з вбудованими інфрачервоними прожекторами для роботи в умовах слабкого освітлення.

У новій будівлі Театру Націй вистави не будуть перериватися телефонними дзвінками - там діє інтелектуальна система блокування стільникового зв'язку. Площа покриття блокування сигналу і тривалість визначаються системою автоматично, тому глядачі зможуть вільно розмовляти по телефону під час антракту або в фойє театру.

«Реконструкція Театру Націй - це унікальний проект в активі групи« Астерос ». Вперше ми працювали на об'єкті, який є пам'ятником архітектури і історичним надбанням. Кожне прийняте в ході реконструкції рішення було продиктовано високою відповідальністю не тільки перед замовником, а й перед майбутніми глядачами театру. Побудована інфраструктура відповідає високим вимогам надійності та безпеки. Сьогодні ми по праву пишаємося, що гідно виконали настільки значимий для Росії проект », - зазначив Микола Конкін, віце-президент компанії« Астерос ».

Фотозвіт лежить на сторінці «Астерос» в Facebook .

Повернення до списку