В Історичному музеї відкрився безкоштовний суботній лекторій

Фото: m24.ru/Михаил Сипко

Державний історичний музей, Російське військово-історичне товариство за підтримки міністерства культури РФ відкрили безкоштовний лекторій "Історичні суботи", присвячений як відомим, так і маловивчених сторінок минулого Росії. Тепер по суботах о 12:00 та о 15:00 в лекційному залі Історичного музею можна буде послухати лекції відомих фахівців і професорів університетів з актуальних питань історії.

Перше заняття відбулося вже в цю суботу, 6 лютого. Воно було присвячено питанням, пов'язаним з виникнення слов'янської писемності, історичним постатям Кирила і Мефодія та політичним зв'язкам Європи і Стародавньої Русі. На лекціях 13 лютого розкажуть про південних слов'ян і про виникнення російської православної церкви.

Розклад лекцій можна знайти на сайті музею.

Посилання по темі

Поділитися в соціальних мережах: