У Російському музеї гряде «Купання червоного коня»

До 140-річчя Петрова-Водкіна ВТБ підтримує масштабну виставку художника

Поруч з картинами з постійних експозицій Російського музею і Третьяковської галереї будуть розташовуватися етюди та ескізи до них, що дозволяють простежити процес роботи над знаменитими полотнами.

- Для нашого банку дуже важливо і цінно співпрацю з Російським музеєм, - коментує Юрій Левченко, заступник керівника департаменту корпоративної мережі - старший віце-президент Банку ВТБ (ПАТ), - спільно було реалізовано чимало глобальних проектів, спонсором яких виступив банк ВТБ. Серед них - виставки робіт Реріха, Бакста, Верещагіна. Ну а в цьому році банк підтримує виставку в Російському музеї, яка приурочена до 140-річчя від дня народження художника.

До 140-річчя Петрова-Водкіна ВТБ підтримує масштабну виставку художника   Поруч з картинами з постійних експозицій Російського музею і Третьяковської галереї будуть розташовуватися етюди та ескізи до них, що дозволяють простежити процес роботи над знаменитими полотнами

К.С. Петров-Водкін. Робочі. 1926.

Експозиція демонструє всі щаблі творчої еволюції Петрова-Водкіна , Його, часом, важке сходження до вершин, серед яких «Купання червоного коня» (1912, ГТГ), «Богоматір Розчулення злих сердець» (1914-1915, ГРМ), «1918 рік у Петрограді» ( «Петербурзька мадонна») ( 1920 році, ГТГ), «Смерть комісара» (1928, ГРМ). Художник постійно знаходився в стані пошуку, вважаючи, що здатність змінюватися - невід'ємне якість творця. Через полотна Петрова-Водкіна глядач може зануритися в сучасну художнику епоху.

Виставка триватиме до 20 серпня.

Фото надано: Прес-служба Російського музею