ТюмГУ, Тюменський державний університет

Вищий навчальний заклад, Тюменський державний університет, було засновано в 1972 році. 25 травня 2009 року було отримано свідоцтво про державну акредитацію.

Місто Тюмень Адреса 625003, Тюменська область, м Тюмень, Семакова д. 10 Телефон Електронна пошта Факс 46-19-30 Сайт www.utmn.ru Кількість студентів 24445 Вартість навчання 34 - 97 тис. Р. ректор Написати відгук Є що розповісти про цей навчальний заклад? Станьте і поділіться з майбутніми абітурієнтами своїм досвідом і думкою.

У вузі «Тюменський державний університет» проходить навчання за наступними спеціальностями : «Безпека життєдіяльності», «Біологія», «Біоекологія», «Бухгалтерський облік, аналіз і аудит», «Географія», «Географія та картографія», «Геоекологія», «Гідрологія», «Державне та муніципальне управління», «Документознавство і архівознавство »,« Документознавство та документаційне забезпечення управління »,« Журналістика »,« Видавнича справа та редагування »,« Образотворче мистецтво »,« Інформатика »,« Інформаційні системи і технології »,« Інформаційний менеджмент »,« Історія »,« Комплексне забезпечення інформаційної бе пеки автоматизованих систем »,« Комп'ютерна безпека »,« Лінгвістика »,« Логопедія »,« Математика »,« Математика. Комп'ютерні науки »,« Математичне забезпечення й адміністрування інформаційних систем »,« Міжнародні відносини »,« Менеджмент »,« Менеджмент організації »,« Механіка. Прикладна математика »,« Світова економіка »,« Музична освіта »,« Податки і оподаткування »,« Національна економіка »,« Педагогіка »,« Педагогіка і методика початкової освіти »,« Педагогіка і психологія »,« Переклад і перекладознавство »,« Політологія »,« Прикладна інформатика »,« Прикладна інформатика в економіці »,« Природокористування »,« Психологія »,« Радіофізика »,« Садово-паркове та ландшафтне будівництво »,« сервіс »,« Соціально-культурний сервіс і туризм »,« Соціологія »,« Спеціальна психологія »,« Митна справа »,« Теор ия і методика викладання іноземних мов і культур »,« Теорія і практика міжкультурної комунікації »,« Теплофізика »,« Техніка і фізика низьких температур »,« Туризм »,« Управління якістю »,« Фізика »,« Фізична культура »,« Фізична культура і спорт »,« Філологія »,« Фінанси і кредит »,« Хімія »,« Екологічна геологія »,« Екологія та природокористування »,« Економіка »,« Економіка і управління на підприємстві операції з нерухомим майном »,« Юриспруденція »

Увага! Найактуальнішу інформацію про це вищому навчальному закладі ви можете отримати на офіційному сайті вузу або у його представників.