Студентські відбори Стипендіальної програми Володимира Потаніна

30 січня, 1 і 3 лютого на території Санкт-Петербурзького національного дослідницького університету інформаційних технологій, механіки і оптики (Університет ИТМО) пройде другий, очний тур конкурсу на отримання іменної стипендії Стипендіальної програми Володимира Потаніна 30 січня, 1 і 3 лютого на території Санкт-Петербурзького національного дослідницького університету інформаційних технологій, механіки і оптики (Університет ИТМО) пройде другий, очний тур конкурсу на отримання іменної стипендії Стипендіальної програми Володимира Потаніна.

У відборі, проведеному в Санкт-Петербурзі, візьмуть участь 328 студентів з 11 вищих навчальних закладів Росії: Санкт-Петербурзького державного університету, Вищої школи економіки, Санкт-Петербурзького політехнічного університету Петра Великого, Санкт-Петербурзького державного економічного університету, Санкт-Петербурзького державного університету телекомунікацій імені професора М. А. Бонч-Бруєвича, Російського державного педагогічного університету імені А. І. Герцена, Казанського (Приволзького) федерального університету, Т омського політехнічного університету, Петрозаводского державного університету, Воронезького державного технічного університету і Санкт-Петербурзького національного дослідницького університету інформаційних технологій, механіки і оптики.

Конкурс буде проводитися у формі ділової гри, переможці якої отримають щомісячні іменні стипендії Володимира Потаніна в розмірі 20 тис. Рублів. Учасникам належить продемонструвати такі якості, як креативність, вміння працювати в команді, здатність орієнтуватися в тенденціях розвитку самих різних сфер життя, а також ерудицію, навички презентації та лідерські здібності. Творча робота буде проходити в мікрогрупах, випробування займе один повний робочий день.

Для ділових ігор характерна творча, натхненна атмосфера. В ході відборів студенти отримують можливість встановити нові зв'язки, важливі для їх майбутньої наукової мобільності. Для молодих професіоналів це дуже значимо, незалежно від того, чи захочуть вони стипендіатами Фонду чи ні.

Детальніше по засланні .

АДРЕСА: Санкт-Петербурзький національний дослідницький університет інформаційних технологій, механіки і оптики (Університет ИТМО), вул. Ломоносова, д. 9. Початок о 9.00.

З питань участі у відборах: Дарина Болотинская, [email protected]
Акредитація преси: Ірина Фролова, [email protected]

Fondpotanin.ru
Facebook.com/potaninfoundation
Vk.com/potaninfoundation

Довідково

Стипендіальна програма Володимира Потаніна спрямована на підтримку студентів та викладачів магістратури провідних вузів Росії. Це найбільший проект Фонду: з 2000 року стипендії та гранти отримали понад 27 тисяч студентів і понад 2 тисячі викладачів з 83 вищих навчальних закладів.
Програма об'єднує професіоналів зі сфери вищої освіти і суміжних областей, готових зробити свій внесок у розвиток суспільства і забезпечувати стійкість змін. В основі спільних ініціатив учасників програми - фахівців і організацій - лежать загальні принципи і цінності. Ми створюємо умови для розкриття творчого потенціалу, розвитку креативного мислення, розширення можливостей професійної та творчої реалізації, пошуку і масштабування кращого досвіду вирішення значущих для суспільства завдань.
Програма використовує різноманітні інструменти і методи роботи, які можуть варіюватися для вирішення пріоритетних завдань і досягнення оптимального результату. В даний час програма включає в себе компоненти: Стипендіальний конкурс, Грантовий конкурс, Школа фонду, Програма стажування студентів МДІМВ, Програма «Олімпійські стипендії».

Благодійний фонд Володимира Потаніна - один з перших приватних фондів в сучасній Росії. Він був створений в 1999 році підприємцем Володимиром Потаніним для реалізації масштабних програм в сфері освіти і культури.
Фонд проводить довгострокові стипендіальні та грантові програми, адресовані талановитим студентам і викладачам провідних державних і недержавних вузів Росії, музейним фахівцям, професіоналам спортивної галузі, фахівцям зі створення та розвитку ендаументів.