СтГАУ, Ставропольський державний аграрний університет

Вищий навчальний заклад, Ставропольський державний аграрний університет, було засновано в 1930 році. 25 травня 2009 року було отримано свідоцтво про державну акредитацію.

Місто Ставрополь Адреса 355017, Ставропольський край, Ставрополь, провулок Зоотехнічний д. 12 Телефон Електронна пошта Факс 35-77-86 Сайт www.stgau.ru Кількість студентів 12812 Вартість навчання 15 - 65 тис. Р. ректор Написати відгук Є що розповісти про цей навчальний заклад? Станьте і поділіться з майбутніми абітурієнтами своїм досвідом і думкою.

У вузі «Ставропольський державний аграрний університет» проходить навчання за наступними спеціальностями : «Агроінженерія», «Агрономія», «Агрохімія і агрогрунтознавство», «Агроекологія», «Антикризове управління», «Бізнес-інформатика», «Бухгалтерський облік, аналіз і аудит», «Ветеринарія», «Ветеринарно-санітарна експертиза», «Міський кадастр», «Державне та муніципальне управління», «Захист рослин», «Земельний кадастр», «Землевпорядкування», «Землевпорядкування та кадастри», «Зоотехнія», «Інноватика», «Інформаційні системи», «Інформаційні системи і технології »,« Комерція »,« Лісове справу »,« Маркетинг »,« Менеджмент »,« Менеджмент про ганизации »,« Метрологія, стандартизація та сертифікація »,« Механізація сільського господарства »,« Світова економіка »,« Наземні транспортні системи »,« Податки і оподаткування »,« Плодоовочівництво і виноградарство »,« Грунтознавство »,« Прикладна інформатика »,« природооблаштування »,« Природоохоронне облаштування територій »,« Природокористування »,« Професійне навчання »,« Радіотехніка »,« Регіонознавство »,« Садово-паркове та ландшафтне будівництво »,« Садівництво »,« Сервіс транспортних і технологічних машин і устаткування »,« З оціально-культурний сервіс і туризм »,« Статистика »,« Технологічна освіта »,« Технологія бродильних виробництв і виноробство »,« Технологія обслуговування та ремонту машин в агропромисловому комплексі »,« Технологія продуктів громадського харчування »,« Технологія продуктів харчування »,« технологія виробництва і переробки сільськогосподарської продукції »,« Туризм »,« Фінанси і кредит »,« Екологія та природокористування »,« Економіка »,« Економіка і управління на підприємстві »,« Експлуатація транспортних засобів »,« Електрифікація і автомат ізація сільського господарства »,« Електропостачання »,« Електротехніка, електромеханіка та електротехнології »,« Електроенергетика »

Увага! Найактуальнішу інформацію про це вищому навчальному закладі ви можете отримати на офіційному сайті вузу або у його представників.