Серія: Економіка та управління - Науковий журнал «ВІСНИК Воронезького державного університету»

П'ятирічний імпакт-фактор (РИНЦ 2014 року) 0,283

П'ятирічний імпакт-фактор (РИНЦ 2016) 0,418

Федеральне державне бюджетне освітня установа вищої освіти "Воронезький державний університет"

Рік заснування 2003

Журнал «Вісник ВДУ. Серія: Економіка та управління »виходить 4 рази на рік. На сторінках журналу публікуються результати оригінальних економічних досліджень. До розгляду і публікації приймаються раніше не опубліковані статті російською мовою з проблем економіки та менеджменту, маркетингу, фінансів, а також критичні огляди сучасних економічних робіт.

Журнал включений в перелік російських рецензованих наукових журналів, в яких повинні бути опубліковані основні наукові результати дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.

Журнал зареєстрований Федеральною службою з нагляду за дотриманням законодавства в сфері масових комунікацій та охорони культурної спадщини: Свідоцтво про реєстрацію засобу масової інформації ПІ № ФС77-19721 від 7 квітня 2005 р

Журнал приймає до публікації статті з економіки і управління (спеціальності: 08.00.00 Економічні науки; 08.00.01 Економічна теорія; 08.00.05 Економіка та управління народним господарством (по галузях і сферах діяльності, в т.ч .: економіка, організація і управління підприємствами, галузями, комплексами; управління інноваціями; регіональна економіка; логістика; економіка праці; економіка народонаселення і демографія; економіка природокористування; економіка підприємництва; маркетинг; менеджмент; ціноутворення; економічна безпечно сть; стандартизація і управління якістю продукції); 08.00.10 Фінанси, грошовий обіг і кредит; 08.00.12 Бухгалтерський облік, статистика; 08.00.13 Математичні та інструментальні методи економіки; 08.00.14 Світова економіка.)

У журналі є такі розділи:

• економічна теорія;
  • економіка, організація і управління підприємствами, галузями, комплексами;
  • управління інноваціями;
  • регіональна економіка;
  • економіка праці та управління персоналом;
  • економіка підприємництва;
  • маркетинг і логістика;
  • менеджмент;
  • економічна безпека;
  • фінанси, грошовий обіг і кредит;
  • бухгалтерський облік, статистика;
  • математичні та інструментальні методи економіки;
  • світова економіка.

Авторами журналу є як провідні вчені Росії і зарубіжних країн, так і початківці дослідники (викладачі, аспіранти).

Всі статті проходять процедуру внутрішнього анонімного рецензування.

Поштова адреса:

394018 Університетська пл., 1,
Воронезький державний університет,
Економічний факультет,
Редакція журналу «Вісник ВДУ. Серія: Економіка та управління »

Контактний телефон: +7 (980) 553-00-86; +7 (473) 228-11-60 (доб. 5151)

Контактний e-mail: [email protected]

Журнал «Вісник ВДУ. Серія: Економіка та управління »розповсюджується за передплатою, його передплатний індекс 20150 в об'єднаному каталозі« Преса Росії ». Передплату можна здійснити в будь-якому поштовому відділенні України.

З приводу придбання окремих номерів журналу необхідно звертатися до редколегії по електронній пошті.

Повнотекстові версії вийшли номерів регулярно виставляються на сайті Наукової електронної бібліотеки eLIBRARY.RU .